Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A korona kábításra mi szüksége...

A korona kábításra mi szüksége van valójában a hatalomnak?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy egy lassú "hatalomátvétel" folyamata indult meg az internet létrejötte óta, amit a hatalom észrevett, és ezt megfékezendő ugrasszák össze az embereket. Illetve kiszűrik az ellenállókat, mert akik ellentmondanak a kötelező oltásnak, azok ugyanazok az emberek akiket más területeken sem lehetett manipulálni. A cikk szerint az internetet megfigyelésre hozták létre, és épp ez hozta volna a vesztüket, ha most nem találnak ki valami drasztikusat. Igaz lehet ez?

2021. nov. 28. 15:51
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Részben igaz
Nem igaz
23 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
37%
A fő cél az új világrend létrehozása, amiben csak a kiválasztottaknak lehet magántulajdonuk, és mi rabszolgák mindent tőlük bérlünk annyiért, amennyit nem szégyellnek elkérni. Emellett van néhány másodlagos cél is, pl. a gyógyszergyárak hihetetlen mértékű profitot kaszálnak a kísérleti vakcinákkal, főleg ha a tervek szerint néhány havonta ráerőltetik mindenkire.
2021. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
68%
1. Tévedés. Köze sincs a lényeghez az egésznek amit írtál.
2021. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Állítólag az is hazugság hogy 6-7 millió oltott van, valójában jóval kevesebb, és ezzel is manipulálnak.
2021. nov. 28. 16:21
 4/39 A kérdező kommentje:

#2 Arra már én is rájöttem hogy nem a vakcinából befolyó pénz a lényeg, habár a hatalom örül hogy ebben a hiedelemben élnek sokan, mert lehet hogy az igazság megdöbbentőbb lenne.

Naponta hoznak ki új gyógyszert(mérget), szerintem 2 gyógyszerreklámmal több és meg van a vakcinának megfelelő bevétel, nem ez itt a cél, max. egy kis kellemes velejáró.

2021. nov. 28. 16:26
 5/39 A kérdező kommentje:
Igazából szerettem volna belinkelni a cikket, de már törölték valamiért, vagy tiltották nem tudom, de sehogy sem találom.
2021. nov. 28. 16:28
 6/39 anonim ***** válasza:
84%
A vírus az valódi, kár tagadni.
2021. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Igen csak 2 év alatt a hálozási statisztikákat ha megnézed, a halálozás csökkent :D A korona óta kevesebben halnak meg, aminek gondolom a sok kézfertőtlenítő használata az oka, mert van olyan gyenge szervezet aminek lehet a busz kapaszkodóról szerzett baci az utolsó csepp lett volna a pohárban.

Mindössze annyi történt hogy az elhalálozásoknak hírverést adtak, és hozzámondják nyakló nélkül hogy korona. Egy orvos 100 kovid miatt meghalt embert boncolt fel, egyik szervezetében sem volt korona! És ezt meg is osztotta, ennek bezzeg nincs hírverése, de annak sem amiről most egy ápolónő kitálalt. Ezt csak erős idegzetűek olvassák...

3 típusra osztott oltás van. 1: placebó(ezt kapják hivatalnokok) 2:Rns

3:egy szándékosan rákot okozó anyag

És ez bizony nem vicc.

2021. nov. 28. 17:10
 8/39 A kérdező kommentje:
Te vajon melyiket kaptad?
2021. nov. 28. 17:12
 9/39 anonim ***** válasza:
66%
Az én véleményem az,hogy az egész csak egy elterelés valami másról.Valami olyanról amiről nem akarják,hogy tudjunk.
2021. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

#9 Ez is benne lehet, valószínüleg egy többrétű dolog ez, több legyet egy csapásra.

Lehet az is hogy éppen egy forradalom cél, de ezúttal nem vízágyú helyett gépágyú következik, ha belegondolsz milyen jó kis lehetőség, a nem manipulálható polgárokat megsemmisíteni, amazok meg legalább mégjobban félnek majd, és eszükbe nem jut soha még véletlenül sem ellenállni.


Az mi hogy kötelező saját felelősségemre oltatni?

Mert kötelező lesz kezdve ausztriával. Az unokatestvérem barátnője visszament az oltás után mert valami rohamok jöttek rá, és el is ájult. Azt mondták ilyen mellékhatások lehetnek, de felelősséget nem vállalnak ezért. Tehát a saját felelősségedre benyomnak valamit a véredbe, amitől megmurdelhetsz. Itt tartunk.

2021. nov. 28. 17:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!