Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A korona kábításra mi szüksége...

A korona kábításra mi szüksége van valójában a hatalomnak?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy egy lassú "hatalomátvétel" folyamata indult meg az internet létrejötte óta, amit a hatalom észrevett, és ezt megfékezendő ugrasszák össze az embereket. Illetve kiszűrik az ellenállókat, mert akik ellentmondanak a kötelező oltásnak, azok ugyanazok az emberek akiket más területeken sem lehetett manipulálni. A cikk szerint az internetet megfigyelésre hozták létre, és épp ez hozta volna a vesztüket, ha most nem találnak ki valami drasztikusat. Igaz lehet ez?

2021. nov. 28. 15:51
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Linkeld
2021. nov. 28. 19:15
 22/39 A kérdező kommentje:

Következőbe jön a link..



Megmutatta az összegyűlt újságíróknak a palackokon lévő kódokat, amelyek mindegyikén az 1, 2 vagy 3 végszám szerepelt, majd elmagyarázta a számok jelentését:


Az 1-es szám a placebót, a sóoldatot jelenti.

A 2-es szám a klasszikus mRNS "vakcina".

A 3-as szám az ONC-gént tartalmazó RNS-pálca, amely az adenovírussal rokon, és amely többek között hozzájárul a rák kialakulásához.

Ezeknek, akiket olyan fiolából szúrnak be, amelynek kódja a 3-as számra végződik, azt mondja, hogy akik kaptak belőle, azoknál 2 éven belül lágyrészrák alakul ki. Elmondta, hogy személyesen volt szemtanúja az összes politikus és mágnás oltásának, és mindannyian az 1-es számú készítményt kapták. A médiának azt mondták, hogy teljesen temesse el ezt a történetet, és jelenleg is heves erőfeszítések folynak az információ visszaszorítására. További részletek, amint azok rendelkezésre állnak.

2021. nov. 28. 19:24
 23/39 A kérdező kommentje:
2021. nov. 28. 19:25
 24/39 A kérdező kommentje:

A lágyrészdaganatok a test bármely területén kialakulhatnak. Az első tünet gyakran fájdalommentes duzzanat, amely hetek és hónapok alatt fokozatosan növekszik. Amikor a daganat nyomást gyakorol az idegekre, fájdalom is felléphet.

A lágyrészrák diagnosztizálásához a gyanús szövet egy részét mindig eltávolítják vizsgálatra. Az ultrahang, a röntgen, a számítógépes tomográfia vagy a mágneses rezonancia tomográfia további lehetséges teszt. Ezek a módszerek megmutatják, hogy a rák milyen mértékben terjedt el már a szervezetben.

2021. nov. 28. 19:31
 25/39 A kérdező kommentje:
A műtéti eltávolítást általában akkor hajtják végre, ha a lágyrészrák még nem adott áttétet. A sugárterápia és a kemoterápia további lehetséges kezelések. A figyelembe vett kezelés a rák típusától és a betegség stádiumától függ.
2021. nov. 28. 19:32
 26/39 A kérdező kommentje:

Ahhoz mit szólsz hogy egy orvos 100 embert boncolt fel akik állítólag koronában haltak meg, de egyik szervezetében sem talált koronát?


Mindent elhiszel bemondásra?


Te úgy vagy hogy kategorikusan elhiszel mindent amit a hatalom médiájában hallasz, ahol viszont a hatalom keze nincs ott a kisemberek oldalain, azt pedig nem hiszed el?


Mi a baj barátom csak nem oltott vagy?

Megfordult a fejedben hogy a 3. típusú oltást kaptad?

Tagadásba menekülsz?

2021. nov. 28. 19:47
 27/39 anonim ***** válasza:
56%

Ha koronában haltak meg, akkor hogy-hogy nem talált bennük koronát? (Van kórboncnok ismerősöm is, ő is azt mondta, hogy a vírus veszélyes). A halottakon pcr tesztet végzett, és nem mutatott ki koronát? Erről szeretnék bővebben tudni. Honnan van egyáltalán a forrásod? Valami "világtitkalyi" oldalról?


"Mindent elhiszel bemondásra?" Nem, de ha ismerőseim halnak meg, meg szakember ismerős mondja, hogy gond van, akkor elhiszem.


"Te úgy vagy hogy kategorikusan elhiszel mindent amit a hatalom médiájában hallasz, ahol viszont a hatalom keze nincs ott a kisemberek oldalain, azt pedig nem hiszed el?" Ezt nem tudom értelmezni.


Oltott vagyok, ez a 3. típusú oltás egy marhaság, megírták egy ilyen retardáltaknak szóló oldalon, és bevetted, fogd már fel!

2021. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Nézd.. :D ..legyen neked igazad..én mindenesetre oltatlan vagyok hála Istennek..


Rendben segítek az értelmezésben, nem szégyen az ha nem érted, azért vagyok itt hogy elmagyarázzam.


Tehát.. menjünk sorban..


1,Úgy hogy hatalombácsi kiadta ukászba hogy mostantól minden halál a korona miatt van, de ez nem is igaz. Tudod?

Így lehet..hogy nem talált koronát.


2, Úgy értettem hogy az a média amelyiknek te hiszel a hatalombácsi kezében van, ott nem fog megjelenni hogy hazudnak neked, de az kétségkívül nagyobb média, és ezért te annak hiszel.

2021. nov. 28. 20:07
 29/39 A kérdező kommentje:
Viszont én őszintén sajnálok minden oltottat, és azt kívánom ez ne legyen igaz. Vagy ha mégis hátha az 1, vagy a 2, típust kaptátok. Nem tudom. Bocsánat, én nem akartam gúnyolódni, Isten legyen velünk.
2021. nov. 28. 20:10
 30/39 anonim ***** válasza:
42%

Bírom, arra nem reagáltál, amikor a halott ismerősökről mutattam a linket. Az ilyen internetes viták jellemzője, hogy figyelmenkívül hagyják azokat a válaszokat, amik nem tetszenek.


1 Nekem halt meg ismerősöm betegségben, vérrákban, és nem fogták rá, hogy koronában halt meg. Czibók László meghalt agyvérzésben+tüdőbajban, rá se mondták, hogy korona. Amúgy úgy működik, hogy a világ 200 országa összefog, és kitalálnak egy kamu vírust, közben az összes orvost, meg ápolót behülyítik? Csaknem.


2 ezzel a logikával a te általad linkelt oldal is hülyeség, mert média, tehát a hatalombácsi kezében van.

2021. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!