Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A korona kábításra mi szüksége...

A korona kábításra mi szüksége van valójában a hatalomnak?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy egy lassú "hatalomátvétel" folyamata indult meg az internet létrejötte óta, amit a hatalom észrevett, és ezt megfékezendő ugrasszák össze az embereket. Illetve kiszűrik az ellenállókat, mert akik ellentmondanak a kötelező oltásnak, azok ugyanazok az emberek akiket más területeken sem lehetett manipulálni. A cikk szerint az internetet megfigyelésre hozták létre, és épp ez hozta volna a vesztüket, ha most nem találnak ki valami drasztikusat. Igaz lehet ez?

2021. nov. 28. 15:51
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Rosszak az érveid, csak nincs kedvem erre rámutatni, mert úgy kell mindent megmagyarázni mintha 5 éves lennél. Nem asszociálsz, nem vonsz konzekvenciát, így ehhez most nincs kedvem. Ahogy mondtam abban bízom hogy neked van igazad
2021. nov. 28. 22:10
 32/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, amit írsz, az a fizetett trollok jellemzője. Sosem volt belőlük annyi itt az oldalon, mint amióta a kamujárvány tart.
2021. nov. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
42%
Rendben, mondjátok meg, hogy hol vehetem át a pénzt, amit a járványban való hit miatt kapok, mert még nem kaptam egy fityinget se. Csak ahogy mondtam, 3 ismerősöm halt meg.
2021. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Én már nem mondok semmit
2021. nov. 29. 15:23
 35/39 A kérdező kommentje:
2021. nov. 29. 16:20
 36/39 anonim ***** válasza:
Vett valahol egy fehér köpenyt, meg sztetoszkópot?
2021. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
A Doktor Úr?
2021. nov. 29. 23:24
 38/39 anonim ***** válasza:
Jaja.
2021. nov. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű és világos. A chippel az agyunkba telepített szoftverrel akarnak bitcoint bányászni amire az agyi memóriánkat használják fel csak azért hogy meggazdagodjanak
2021. nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!