Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok!Nem érzitek ezt...

Liberálisok!Nem érzitek ezt kellemetlennek?

Figyelt kérdés

Szinte teljesen általános gyakorlat, hogy a liberális és pártatlan hírportálok (telex,HVG) egyszerűen a számukra nem éppen előnyös híreket figyelmen kívül hagyják.

Ha mégis lehozza egy külföldi hírlap, akkor az meg onnantól kezdve náci meg fasiszta még nem hiteles.

Majd mindezt követően bíráljátok a fideszesek híradását.



Mire való ez?


2021. dec. 4. 08:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Példa?
2021. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Általános lenne? Nem úgy tűnik. Példák, linkek?
2021. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

BLM például, de olyat sem láttam még, hogy transznemű emberről negatív hírt közöltek volna.

Vagy hogy mi a helyzet a svédeknél azzal, hogy rengeteg a robbantás vagy a bandaháború.

Valahogy nem hallottam arról, hogy a francia antiszemitizmus 99%-a arabok által van előadva.

Gondolom ezekről semmit nem tudsz.

2021. dec. 4. 08:58
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem úgy tűnik?
2021. dec. 4. 08:59
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

3# [link]


Svédeknél, nincs rengedeg robbantás, bandaháború, ezek fidesz fake news.

Valahogy a haverom se félelemből jár svédországba dolgozni, hanem pénzért, sok pénzért :)


Francia antiszemitizmsról én se hallok, mert nem érdekel. De van kereső még mindig: [link]

2021. dec. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem minden nemzetközileg fontos nemzetközi hírről és főleg, minden fontos magyar hírről beszámoltak eddig.

Az viszont nem az ő hibájuk, hogy a kormánypárti sajtó 0-24 meleg híreket keresgél a nagyvilágból. Úgy rá vannak kattanva a témára, mintha látens meleg lenne az összes újságírójuk. Bocs, ha ezzel nem versenyeznek.

2021. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

5.


Ott visitottam fel, hogy olvashatok a Városháza ügyről?:DD

Magyarázkodást, igen, azt lehet olvasni.:D

Karácsony mosdatást:D


Te többet már ne kommentelj:D

2021. dec. 4. 09:20
 8/29 A kérdező kommentje:

6.


Nem fake new, de jó példája vagy a telex agymosásnak.


[link]


Egyetlen hír a baloldali sajtóban.

Tehát ismétlem, egyetlen egy hír.


Tessék, kérlek mesélj!

2021. dec. 4. 09:22
 9/29 A kérdező kommentje:

7.


Igen, beszámolnak.

Csak elfelejtik megemlíteni, hogy George Floyd büntetett előéletű volt.

Nincs ezzel gáz, de máskor ez az első, hogy azonnal felkutatnak még egy bkv bliccet is.

Vagy arról, hogy a BLM mit művelt például Seattle-ben.

2021. dec. 4. 09:23
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

#8 mit lehetne olvasni egy olyan ügyről amíg nem is létezik, nincsenek róla bizonyítékok, csak a rogánonymous által közölt rogánvágott felvételek.

Ha lenne, akkor simán menne a büntetőeljárás, hisz poltpeti nem lenne akadály :)


#9 Mesélj még!


[link]


[link]


[link]


Tessék, kerestem neked még párat.


#7 mesélj még!

[link]


[link]


[link]


De ezektől függetlenül se leszel több, vagy lesz magyarország egy szeméttelepnél több.

2021. dec. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!