Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok!Nem érzitek ezt...

Liberálisok!Nem érzitek ezt kellemetlennek?

Figyelt kérdés

Szinte teljesen általános gyakorlat, hogy a liberális és pártatlan hírportálok (telex,HVG) egyszerűen a számukra nem éppen előnyös híreket figyelmen kívül hagyják.

Ha mégis lehozza egy külföldi hírlap, akkor az meg onnantól kezdve náci meg fasiszta még nem hiteles.

Majd mindezt követően bíráljátok a fideszesek híradását.



Mire való ez?


2021. dec. 4. 08:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Utolsó #7 helyett #10.
2021. dec. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamelyik oldal elhallgatja a kínos ügyeket az a kormánymédia. Aki ezt nem látja, az csak is totál elfogult fidesz szavazó lehet.
2021. dec. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Ez most valami vicc?:D

Robbanásról írnak, majd egy fél mondatot gyorsan elhadarnak:D


A többi ugyan ilyen baromság.

Hippi fesztivál:D

Ezt mondom, hogy mosdatás, az van!:D

Szal köszi a linkeket, mesélek még!:D

2021. dec. 4. 09:39
 14/29 A kérdező kommentje:

13.


És ki mondta, hogy a fidesz hiteles?

További kellemes árnyékbokszot, nagyon szarul csinálod.

2021. dec. 4. 09:39
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező mutass már egy országos tv vagy rádióadót amelyik nem fidesz médiát tol minden nap.

Nem is értem miről beszélsz.fideszes hírportálból is háromszor annyi van megvették az origot és az indexet is.

2021. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

A kormánymédiában még félmondatot sem hadarnak el a kínos ügyekről.


A 444 címlapon hozta le a Gréczy Zsolt ügyét. A közmédiában annyit mondtak el a Szájer ügyről,hogy lemondott mert megszegte a kijárási tilalmat. :D

2021. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Úgy látom nehezen akar leesni egyeseknek, hogy leszarom a fideszt, soha nem mondtam, hogy hitelesek:DD

Ráadásul példaként csak külföldi ügyeket hoztam, erre zsoltizik, holott azt se tudom ez milyen ügy.

Ha balos, ha jobbos.

2021. dec. 4. 10:01
 18/29 anonim ***** válasza:
18) akkor meg?mit vársz el az ellenzéktől mondd? ráadásul a fidesz kormányoz,tehát csak azt lehet kritizálni aki döntéseket hoz,nem pedig azt aki csak javaslatokat tud tenni vagy véleményt fogalmaz meg.
2021. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

És még mindig fideszezik:D


Javaslom számodra:


[link]

2021. dec. 4. 10:31
 20/29 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg hihetetlen, hogy leírom én magam is, hogy a fidesz totál hiteltelen, de csak tolja tovább az elmebeteg, hogy fidesz így, fidesz úgy.

Tényleg el kellene menned orvoshoz.

2021. dec. 4. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!