Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most az LMBTQ már ott tart,...

Most az LMBTQ már ott tart, hogy kötelező lesz a melegeknek is randizni transzokkal?

Figyelt kérdés

[link]


Merthogy el akarják helyettük dönteni, hogy puncira vagy kukira bukjanak?



2021. dec. 22. 17:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
8 - jó hát végül is nem minden náci gázosított ez igaz, tehát ők is ártatlanok
2021. dec. 23. 14:28
 12/14 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező minden csoportosulásban vannak hülyék, biztos valahol olyan transz ember aki ezt szeretné vagy LGBT ember aki ezt támogatja, de az emberek 99%-a továbbra is úgy van, hogy mindenki azzal randizzon akivel szeretne, semmit se kötelező csinálni.


Megint kiragadtál egy random cikket egy random szituációról és általánosítottad egy egész közösségre. Ugyan úgy ahogy én sem gondolom azt ha 1 hetero apuka a lányát szexuálisan zaklatta akkor az összes apa szexuális zaklató.

2021. dec. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%

Egyébként én leírtam azt neked, hogy nekem ez idáig egy alkalommal volt olyan, hogy egy jóval idősebb nem tranzicionált transznő közeledését vissza utasítottam egy civil szervezetnek szánt két napos képzésen, ő egyébként hajléktalan vonalon dolgozott mint civil, én vidéki LMBTQI csoportot képviseltem.


Hidd el nem rohant ki felháborodva és ment oda az egész képzést rendező civil szervezet képviselőihez, hogy ez-a meleg srác visszautasította közeledésemet, sőt nem idéztek be a fővárosi LMBTQI szervezethez, ahol szóban megfegyelmezhettek volna, nem történt ilyen.


Viszont egyszer volt szerelmes belém egy pánszexuális srác, ők olyanok, hogy az adott nem számít nekik, hanem a drága személyiség a fontos, őt kicsit bánom, hogy lecsapták a kezemről, mert igazi lelki-testi társak lehettünk volna. Kollégista nyári szobatársam volt.

2021. dec. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Már a kérdésed is hamis tényállítást tartalmaz. Amit írsz, tényszerűen nem igaz.


Ennyire nem lehet hiszékeny, hogy beveszed a kormánypropaganda bulvár álhírét:"Kitört a háború a leszbikusok és a transzneműek között" -- már itt gyanút kellett volna fognod, hogy megvezetnek XD XD XD

2022. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!