Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért tiltották be az online...

Miért tiltották be az online gyógyszerrendelést?

Figyelt kérdés
Mi hasznuk van még ebből is? Vagy ez a nagy járványkezelés? Eddig ha akartam venni egy doboz fájdalomcsillapítót, meg orrcseppet, akkor megrendeltem. Most állhatok be a kígyózó sorokba. Ez miért jó ennek a nyomorék kormánynak?
2022. jan. 19. 13:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Mert így nem rendelhető külföldről covid gyógyszer, ivermectin. Szerinted miért töri rá a TEK az ajtót arra aki gyógyszert vesz?
2022. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%

Diktatúra kiépítése.

Teljes kontroll.


Üdv: Columbo

2022. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Külföldről? Magyar patikából rendeltem eddig, nem olyanból ahol csak egy telephely van megadva, a raktár meg ki tudja melyik országban van.
2022. jan. 19. 13:30
 4/23 anonim ***** válasza:
17%
Nemtom, nekem tegnap gond nélkül fleírták, gond nélkül kiadták a patikában e-recept alapon.
2022. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, én vény nélkül kapható gyógyszerre gondolok. Pl. Algoflex, vagy pl. otrivin orrcsepp. Sokkal egyszerűbb volt megrendelni, mint most fél órákat ácsorogni a sorban.
2022. jan. 19. 13:33
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
Talán a patikuskobbi panaszkodott, hogy a kispatikák forgalmat vesztenek az online vásárlások miatt. Biztos nem egy fideszesnek van patikája is.
2022. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Más országok példáját követve a Gyógyszerészkamara javaslata miatt, akik a hazai kis gyógyszertárak forgalmát akarják védeni a nagyobb multikkal, hálózatokkal szemben.
2022. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Szerintem minden kisebb gyógyszertár előtt is nyitva állt az a lehetőség, hogy webshopként is működjenek.
2022. jan. 19. 13:58
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
8as , ez + költség amit nem termelne ki a webshop . én csak azt nem értem Béres Magnézium 250 mg+B6 filmtabletta miért számít gyúgyszernek
2022. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
3%

Kérdező, előtted is nyitva áll a lehetőség, hogy az internet sztárja legyél, mégse lettél az.

De sebaj, előtted is nyitva áll a lehetőség, hogy elbattyogj a patikába.

2022. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!