Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért tiltották be az online...

Miért tiltották be az online gyógyszerrendelést?

Figyelt kérdés
Mi hasznuk van még ebből is? Vagy ez a nagy járványkezelés? Eddig ha akartam venni egy doboz fájdalomcsillapítót, meg orrcseppet, akkor megrendeltem. Most állhatok be a kígyózó sorokba. Ez miért jó ennek a nyomorék kormánynak?
2022. jan. 19. 13:18
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
0%

"Örülök, ha hetente egyszer van fél órám élelmiszert vásárolni."

Kiírtál egy kérdést csak azért, mert fel vagy háborodva, és bár a válasz nem fog változtatni a tényen, hogy be kell menned a patikába, te inkább itt töltöd az idődet, holott pl. élelmiszert is tudnál vásárolni... Tudod, kaja... Ahhoz kell, hogy életben maradj...

De te helyette itt fontoskodsz...Te vagy az, aki megszédült, nem is kicsit. Logikus gondolkodás teljes hiánya.

2022. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
21 Jól van, bolond fidezses barátom, hordd el magan innen. Nektek az tök oké, hogy ez az ország mindenben visszafelé halad.
2022. jan. 25. 09:39
 23/23 anonim válasza:
0%

Semmi közöm a Fideszhez, te lökött. :D

Ezt már megint honnan varázsoltad elő?

Tudtam, hogy megsértődsz, ha rávilágítok arra, hogy hiába mérgeled itt magad, nem fog tőle változni semmi, na de hogy jön ehhez bármi, amit most idehánytál? :D

Igyál már egy sört vagy aludj egy nagyot, nem tudom, ami jól esik...

2022. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!