Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, holnap kell...

Mit gondoltok, holnap kell azzal számolni, hogy az árstop miatt a az emberek megindulnak nagybevásárolni?

Figyelt kérdés
Ma már nem jutok el, holnap kéne vásárolnom pár élelmiszert. Várható dömping az üzletekben?

2022. jan. 31. 14:10
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

21-es, tehát egy vidéken élő ember az proli? Tudod, pesti ficsúr, vannak települések Bp határain kívül is, itt és itt nem szállítanak mindent egyenesen a pofádba. Én egy 1500 fős kistelepülésen élek. Van itt egy Spar, két kisbolt, pékség, zöldséges, és kifőzde. Slussz. Itt sokmindent nem veszek meg, mert sokkal drágább. 10 km-re innen van egy város, oda kell befáradnom, ha Lidl-ben, vagy Aldiban vásárolnék. Én ezeket az üzleteket szeretem, mert speciel soha nincsenek átrendezve (az elmúlt 3 évben legalábbis tuti nem), ezáltal mindent tudok hol van, nem kell kóvályognom, és keresgélnem, nem beszélve arról, hogy a minőséggel is elégedett vagyok.

Nálunk rengeteg zöldség, és gyümölcs fogy, a helyi zöldségesben pedig silány a minőség (értsd. szinte sosem friss), így én holnap pl. friss zöldségért mentem volna leginkább. Na meg a fincsi hummuszért. De inkább elkerülöm a megvadult tömeget.



22-es, igen, holnap kiderül, hogy egy kisfiúnak, vagy kislánynak leszek-e a keresztszülője. :) Bár ennek semmi köze a kérdésemhez. :/

2022. jan. 31. 14:51
 22/48 A kérdező kommentje:
24, te sem érted a feltételes módot? Hihetetlen, hogy ugyanannyi szavazatod van, mint nekem...
2022. jan. 31. 14:52
 23/48 anonim ***** válasza:
87%
Megvadult tömeg az 1500 fős faluban, meg a környező kisvárosok multijaiban😆😅🤣😆🤣😆🤣😆 Na, mit találsz még ki, hogy mentsd magad?
2022. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
82%

24, azért ehhez is kell egy kis kötekedés, hogy ne értsd meg mire gondolt:D

Pontosan tudod, hogy a Kérdező nem azokra gondolt akik simán bevásárolnak, ahogy szoktak, hanem azokra, akik nagy dírrel-durral felkerekednek és azzal a szándékkal érkeznek a boltba, hogy gyakorlatilag kifosszák, MERT akciós a karaj. Vagy a farhát, vagy a tököm, nem eszek húst:D

Tény, hogy nagyobb a tömeg a botlban, ha a LIDL-ben akciós egy népszerű termék. De amikor az egész országban 0-24-ben hírdetik, hogy a 6 legtöbbet vásárolt termék lesz akciós... akkor azért lehet egy kis őrületre számítani.

2022. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
40%
Furcsán látod a világot, kedves kérdező...🤔
2022. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
87%
28, és honnan látja ki a vadbarom aki ezért áll sorban? Ti figyelitek, hogy ki mit vásárol? 😆
2022. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
27 Nem tudsz te semmit vidékről. Mivel a falukban kisboltok vannak, a legközelebbi kisváros multijaiban gyűlik össze az összes spájzolási hajlammal megvert ember holnap. Szóval igen, holnap egy kisvárosi Lidl-be, vagy Tescoban akkora tömeg lesz szerintem, mint Karácsony előtt.
2022. jan. 31. 15:01
 28/48 anonim ***** válasza:
85%
Mindenkinek spájzolási hajlama van, csak te leszel kivétel ugye? :P
2022. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
28 Nem lehet nem észrevenni a melletted lévők kosarában 200kg lisztet / fő... Az idióta smiley-kal meg spórolj, az nem akciós holnaptól sem.
2022. jan. 31. 15:03
 30/48 A kérdező kommentje:
32 Igen, és ennek az az oka, hogy nincs nagy spájzom, illetve amiket mi eszünk, abból nem tudsz spájzolni, mert rád rohad. Meg talán az, hogy nem igazán csábít, ha 10 ft-tal kevesebb a liszt, nem kívánom abban tartani a vagyonomat.
2022. jan. 31. 15:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!