Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, holnap kell...

Mit gondoltok, holnap kell azzal számolni, hogy az árstop miatt a az emberek megindulnak nagybevásárolni?

Figyelt kérdés
Ma már nem jutok el, holnap kéne vásárolnom pár élelmiszert. Várható dömping az üzletekben?

2022. jan. 31. 14:10
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

35, Igen, meg tudom úszni szerencsére, még azért akad itthon némi harapnivaló. :) Lett volna ma időm, de inkább nem megyek semmilyen nagyobb üzlet közelébe. Remélem pár nap alatt rájön mindenki, hogy lesz még jövőhéten, meg egy hónap múlva is hatósági áras termék a polcokon.

Részemről ebédet már szereztem, este max. pékség, és helyi "fonnyadt" zöldséges meglátogatása, ha még nyitva lesz. (Tudod, proliéknál-ahogy itt valaki nevezett, mert nem tudok élelmiszert rendelni- az sincs nyitva nonstop sajnos.)

A közeli város fb csoportjában már láttam a posztot, hogy Aldiban, Lidl-ben nincsen liszt. Komolyan mondom, ez kész kabaré. :D

2022. febr. 1. 11:31
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

A hatalom legvégső határa, amikor GYK-n egy kérdés nem kerül törlésre, csak szerkesztésre:D

Thanos ehhez képest kiscsíra.

2022. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
42 Ja, és hidd el, a paraszt a legszalonképesebb kifejezés arra, amivel illetni tudom azt a tömeget, akik pl. 2020 márciusában, meg aztán 2021 tavaszán is megindultak a wc-papír-liszt-élesztő szentháromság töménytelen mennyiségben történő felvásárlására. Ha szerinted az normális dolog volt, akkor te sem vagy ép elméjű, az holtbiztos...
2022. febr. 1. 13:55
 44/48 anonim ***** válasza:
78%
Ott voltál? :D Te is csináltad mi? :P
2022. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
91%

46nak

Emberek? Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik. Númenor vére kiveszett belőlük. Büszkesége feledésbe merült. A Gyűrű meglétéről is ők tehetnek. Én ott voltam, Gandalf. Ott voltam 3000 évvel ezelőtt, amikor Isildur magához vette a6 tonna WC papírt. Ott voltam, amikor az ember akaratereje kudarcot vallott.



/J.R.R. Tolkien/

2022. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
44 Ez az értelmes komment nekem szólt? Nem, nem voltam ott, minden média, beleértve a közösségit is tele volt vele. Ahogy elnézlek, te is biztos szerepeltél akkor a hírekben.
2022. febr. 3. 16:08
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
már mondtam, nem járok boltba :D sikerült vásárolnod azóta vagy éhezel? :D
2022. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:

47 Akkor egyáltalán miért érzel jogosultságt arra, hogy szüntelenül válaszolj egy olyan kérdésre, ami a "boltba járással" kapcsolatos?


Köszönöm, hogy aggódsz értem, nem voltam még, de azért nem éhezem. :)

2022. febr. 3. 17:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!