Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, holnap kell...

Mit gondoltok, holnap kell azzal számolni, hogy az árstop miatt a az emberek megindulnak nagybevásárolni?

Figyelt kérdés
Ma már nem jutok el, holnap kéne vásárolnom pár élelmiszert. Várható dömping az üzletekben?

2022. jan. 31. 14:10
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
58%
Van egy olyan érzésem, hogy a kérdező idegyűjtötte a haverjait...
2022. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
82%

35, erről nincs szó, pusztán elkezdtél kötekedni és többen vannak akik nem értenek veled egyet:D

Én elhiszem, hogy online vásárolsz, különben nem kérdezétl volna olyat, hogy honnan tűnik fel, ha épp fosztogatás történik egy boltban:D

2022. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

35 Az én haverjaimnak van annyi esze, hogy ne gyakorizzanak. Példát kéne vennem róluk.


Egyébként azon gondolkodom, hogy akik most annyira vérig sértődtek a parasztozáson (hiszen róluk szólt a kérdés, és mind ott lesznek a boltokban holnap), azt vágjátok, hogy októberben drágább volt minden, mint pl. két hete? Jan. 13-án voltam vásárolni, akkor 2 kg csirkemellet 2850-ért vettem, októberben pedig 1600, vagy afölött volt kilója, étolaj akkor 599.- volt, októberben 659.-. Úgyhogy holnap mehettek drágábban venni mindent. :D

2022. jan. 31. 15:15
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
Bszki, ilyen drága a csirke?:D Ez most meglepett:D
2022. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha holnap kéne vásárolnod, akkor holnap kéne vásárolnod.

1.) Nagy tömeg lesz. Attól még vásárolnod kell;, sok időbe telik.

2.) Nem lesz nagy tömeg. Attól még vásárolnod kell; szokásos időbe telik.

3.) Egyébként, ha tömeges vásárlással jár, az nem egyetlen napig tart. Meddig tudod húzni vásárlás nélkül? Ha sokáig, akkor mégsem áll, hogy holnap kéne vásárolnod, tökmindegy számodra, hogy mi lesz. Ha nem tudod húzni, akkor az 1.) vagy 2.) pontban írt vár rád.

2022. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a logika hiányzik ebből, az emberek akkor szoktak tömegesen bevásárolni ha valami nagyon meg fog drágulni.
2022. febr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
91%

36, vagy ha minden logika és tájékoztatás ellenére úgy hiszik, hogy hirtelenjébne szükségük van 200 tekercs WC papírra, 80 kg lisztre, 5 hektoliter olajra és 32 kg élesztőre:D

Nem kell ehhez logika, megy ez anélkül is, bizonyított tény.

2022. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

37# A mai emberek legnagyobb szükséglete a wc papír. A mostani wc papír kényeztető, puha tapintású. Bezzeg régen a népszabadság is jó volt. Vagy volt az selyempapír jellegű harmonika szerűen hajtogatott fajta, aminek azt se tudtam melyik felét kellene használni:)


Na igen, változnak az igények és a fontossági sorrend.

2022. febr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Én a XIV. Lajos féle WCpapírt támogatom. Van egy szolga, aki a kezével kitörli, és még megtiszteltetésnek is vszi:D
2022. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
:)))
2022. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!