Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, holnap kell...

Mit gondoltok, holnap kell azzal számolni, hogy az árstop miatt a az emberek megindulnak nagybevásárolni?

Figyelt kérdés
Ma már nem jutok el, holnap kéne vásárolnom pár élelmiszert. Várható dömping az üzletekben?

2022. jan. 31. 14:10
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
31%

Imádtam tavalyelőtt is valami emberke küldött fotót, hogy mennyi BIRKA áll sorban az Auchan előtt. Közben ő is ott állt a sorban 🤣 Lehet, hogy a kérdező az?


A dugóban is szidod a többi autóst, hogy mekkora birkák és miattuk van dugó?😆

2022. jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
Minek mennének holnap mind, amikor még 2 hónapig legalább érvényben lesz. Nem az van, hogy csak 2 napig lehet menni.
2022. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

11 Igen, és az én fajtám az, aki hetente-két hetente egyszer megy be, célirányosan, listát írva a polcok sorrendje szerint, hogy megvegyek 2 hétre kb. 1 nagy lidl-ös szatyornyi cuccot. Te meg az a tahó lehetsz, aki a komplett családot magával húzza, és össze-vissza bolyong a boltban 2 nagy bevásárlókocsinyi cuccot tologatva, mert úgy csak háromszor kell fordulnia....

Ha az átlag magyar úgy vásárolna, mint én, sosem lenne tömeg a boltokban.

2022. jan. 31. 14:32
 14/48 anonim ***** válasza:
7%
15, nem, én online rendelek házhoz, nem járok a nyuggerek meg az ilyen majmok közé a boltba sorba állni, buktad 🤣
2022. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Na, pont most dobta fel az egyik hír-oldal, mennyiségi korlátozást vezetnek be az árstoppos cuccokra. Akkor ennek kétféle eredménye lehet.

1 Nem lesz tömeg, mert 10 kg lisztért nem áll sorba az egész család.

2 Krva nagy tömeg lesz, mert ahányan az autóba férnek, mind mennek, és mindannyian vesznek 1-1 kartonnal, így fordulnak párszor. :D


Utóbbira tippelek, szóval részemről a téma zárva. Úgyhogy inkább kimegyek a piacra, gyorsabban végzek.

2022. jan. 31. 14:36
 16/48 A kérdező kommentje:
16 Na persze....
2022. jan. 31. 14:37
 17/48 anonim ***** válasza:
97%

17


3. Krva nagy tömeg lesz, mert az emberek nem hallottak arról, hogy mennyiségi korlátozás van, úgyhogy 30 kg olvadozó csirkével a futószalagon ott fog állni és veszekedni fog a pénztárossal, hogy márpedig ezt ő kiviszi, hiszen hatósági áras, neki jogában áll:D

2022. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
7%
Tudom, hogy az ilyen prolikáknak hihetetlen, hogy valaki online vásárol, meg nem sárga csekken fizeti a dolgait, de szerintem engedd el. Sajnos elment a technika melletted. Nem szégyen, ez van 🤣🤣🤣🤣
2022. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező nagyon izgatott vagy , igaz?:)
2022. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
11%

Egyébként mi ez a fszméregetés?:D

Szerintem teljesen legit felvetés amit a Kérdező vázolt, még ha a parasztozás egyeseket meg is bántotta.


Már bizonyított a magyar nép, hogy bizonyos esetekben nem számol az ésszerűsséggel, ha vásárlásról van szó. És igen, hónapokig kötött elsz az ár, mégis simán előfordulhat, hogy az emberek úgy fognak rárohanni, mintha nem lenne másnap. A járványügyi korlázotásokkor is ezt tették, pedig semmi indok nem volt rá.


A minap hallottam egy csávót a buszon beszélgetni egy másikkal, hogy a COVID korlátozásokkor felhalmozott 200 konzervkaját és baromira útban van, baromi sokba került, ráadásul nem is eszik szívesen, pláne nem 200at, és el kéne adni, de nézte a neten és csak nagyon áron alul tudná eladni:D

2022. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!