Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most miért kezdték rá megint...

Most miért kezdték rá megint a covidot?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban inkább a lehetséges világháborúról, a durva inflációról, majd a majomhimlőről szóltak a hírek pánnikkeltő-stresszfokozó szektorai. De most megint a covidot nyomatják. Hogy a nyakunkon a nyári hullám, meg aggodalomra okot adó esetszámemelkedések vannak. Valamiért érdekük, hogy az ember ne tudjon nyugodtan tervezni a nyár második felére?

2022. júl. 14. 07:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj az átlag gyakorikérdések kérdezővel, hogy nem túl iskolázott, cserébe még lusta is olvasni és van benne egy elég erős önzési hajlam a fenti butaság mellé.

A Covid komolyan tér vissza mindenütt, ennek a B.5-ös omikron variáns az oka. Mondanám neked, hogy ennek a tüskefehérjéje döbbenetes módon más, mint amit eddig az oltásokkal és a védettséggel megszereztünk. De szerintem nem érted amit mondok.

A b.5-ös verzió kb 50 százalékos gyakoriságra futott fel eddig, magyarán veszi át a korábbi variánsok helyét. És ez nagyon rossz hír. Ráadásul a kórházi ápoltak körében ez okozza a legnagyobb emelkedést.


Pontosan tudom, hogy téged nem érdekelnek a halottaink, sőt azt sem érted, amit ide írtam. De megnyugtatásként anyit szeretnék mndani, azok, akik a vészharangot kongatják, nálad sokkal okosabb és erkölcsösebb lények.

Most pedig leülhetsz.


Kérlek egy ideig maradj csendben

Ne, ne okoskodj. Nem vagy abban a kategóriában.

2022. júl. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

11: Szóval szerinted a politikusok mindig csak jót akarnak, és a bulvároldalak sosem jönnek ki indokolatlan pánikkeltő cikkekkel pusztán a clikbait miatt? Esetleg a tündérmesékben is hiszel még?

És megsúgom, a történelem folyamán eddig egy világjárvány sem tartott 2 évnél tovább.

2022. júl. 14. 08:39
 13/19 A kérdező kommentje:
Akkor teszerinted mit kéne most csinálni?
2022. júl. 14. 08:43
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
Szó sincs korlátozásokról, de ettől még tény, hogy emepkednek az esetszámok. Meg úgy mellesleg a tágabb környezetemben, ami nem jelent érintkezési közösséget, hiszen sok ismerős, rokon más városban lakik, az elmúlt hetekben volt a járvány kitörése óta a legtöbb eset. Én is 3 hete voltam először covidos, statisztikába nem kerültem.
2022. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos tényleg nagyon sok most a beteg. Csak tesztet nem csinálnak, nem tesznek bele a rendszerbe. Nincs már karantén, nem ellenőriznek senkit, legalábbis itt nálunk. Úgyhogy ha valaki covidos lehet 50 másik embert megfertőz mert elmegy bevásárolni meg ide oda. Nálunk is beteg most az egész család, a munkahelyen is sokan elkapták, mert az egyik okos pozitív gyorsteszttel bement dolgozni. Erősködött, hogy csak megfázott, de aztán elszólta magát. Még egy teljes napot sem dolgozott, máris megfertőzött rajtam kívül 4 másikat. Mi meg a saját családunkat. Az újbóli lezárásoknak semmi értelmét nem látom, de azért jó lenne, ha már valaki elkapta legalább legyen karanténban. Mi is egy felelőtlen ember miatt vagyunk itthon már több mint egy hete, alig tudunk lábra állni, táppénzen vagyunk, így meg nekünk esik ki a fizetésből.
2022. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem tudok úgy bemenni egy boltba, hogy valaki ne köhögne a levegőbe. Már bánom, hogy abbahagytam a maszkviselést, mert elkaptam ezt a sz.rt. Most először. Igaz, hogy csak láz meg torokfájás, de kinek hiányzik ez. Jobban is vigyázhatnának egymásra az emberek.
2022. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Tereles. Most ugy kell minden gumicsont mint egy falat kenyer.
2022. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
36%
Kamu ez az egész . Emberek tönkre tétele megy direkt módon módszeresen. Eladták a politikusok a népet a világ urainak.
2022. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
55%
Sok a megfázott és beteg. De nem covid.
2022. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!