Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » "Vidéken" tényleg ennyi sötét...

"Vidéken" tényleg ennyi sötét ember van?

Figyelt kérdés

Megye jogú városban élek.

Pár napja fültanúja voltam a postán,két idősebb nő beszélgetésének sorban előttem álltak beszélgettek.Persze panaszkodtak,hogy a boltban minden mennyivel drágább,hogy nem tudják,hogy szeptembertől,hogyan fogják kifizetni a rezsit.


Mire az egyik nagyon határozattan kijelenti,hogy őt nem érdekli,ha éhen hal vagy megfagy a házában,de akkor se szavaz a "baloldalra",erre a másik idős asszony hevesen bólogat.


Kérdem én naívan,mi rosszabb lehet annál,hogy éhen halsz vagy megfagysz a saját otthonodban?Milyen ennél is rosszabb ördögi ötletei lehetnének veled a baloldalnak?


Régen nagyon haragudtam arra,ha le vidékiztek vagy,ha egy BP-i azt mondta,hogy le megyek vidékre,mert olyan degradálónak éreztem.

De megkövetem magam, Budapestiek tényleg igazatok van.Mély sötétség van erre.



2022. júl. 23. 08:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
64%
Tipikus,büszke emberek,akik sosem ismernék be,hogy tévedtek.
2022. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%

"Ez már rég nem pártszimpátia,hanem valami nagyon eltorzult rajongás vagy már egyszerűen hívők."

Épp az ellenkezője. A példádból elég világos, hogy nem a Fideszt imádják, hanem az ellenzék iránt viseltetnek ilyen mérhetetlen ellenszenvvel.

2022. júl. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Büszkeség...hát te szebben fogalmazok nálam.

Én szimplán se#g#ülyének nevezném az ilyen embert.

2022. júl. 23. 09:28
 14/28 A kérdező kommentje:

45-ben is Németországban tűzön vízen keresztül kitartottak egy párt mellett.

Az se volt jó ötlet.

2022. júl. 23. 09:29
 15/28 anonim ***** válasza:
37%

#11 Tévedtek? MIben te szerencsétlen?

A ballibek soha semmiben nem voltak sem jólk, sem következetesek, sem nem álltak az emberek mellett.

Komolyan kezd fárasztó lenni az ostoba szövegelésetek. A múltat nem tudjátok végképp eltörölni bármennyire is szeretnétek.

A ballib összefogás politikusai nem szavazták meg 2012-ben a rezsicsökkentést, nem támogatták a rezsicégek visszavásárlását - ők adták el állami tulajdonból bagóért, garantált haszonnal a szerződésben. A ballib pártok voltak akik minden évben a kormányzásuk alatt hatalmas rezsiár növekedésről döntöttek, ezért emelkedett akkor is drasztikusan az áram és gáz ára amikor egész Európában konjunktúra és energiaár stabilitás volt. A ballibek kötötték meg az oroszokkal 20 évre azt a rendkívül előnytelen gázszerződést ami alapján még 2019-ben is kaptuk tőlük a gázt.

A ballibek 8 éve folyamatosan a rezsicsökkentés ellen beszéltek, a kampányaikban a privatizáció mellett álltak ki és a rezsiárak piacosítása mellett. MZP pont így tett ahogy más ellenzéki politikusok is kimondták, hogy ha kormányra kerülnének a rezsicsökkentésnek annyi.

EZT pontosan értik azok akik a fideszre szavaztak - ti meg nyomjátok ugyanazt a hülyeséget amit a gazdátoktól tanultatok: hazudtok reggel, éjjel meg este.

Tényleg nincs semmi olyan lehetőség, hogy ezekre a politikusokra, pártokra szavazzanak a fideszesek, mert az egyenlő lenne a gazdasági és nemzeti öngyilkossággal és kizárólag annyit lehet bizonyosan tudni, hogy ha ők kerülnének hatalomra akkor minden sokkal rosszabb lenne, a gazdaságunkat megint kifosztanák, az emberek megint elszegényednének, mert amikor volt 8 évük, hogy megmutassák mit és hogyan képesek csinálni kormányon akkor elqrták. Nem kicsit, nagyon!

2022. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
80%

"Milyen ennél is rosszabb ördögi ötletei lehetnének veled a baloldalnak?"


Beengedik a migrácsokat, akik aztán megerőszakolnak és robbantgatnak. Majd ezután átoperálják az óvodásokat és Gyúcsány bevezeti a kötelező homoszexualitást

2022. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
66%
Mert ha a baloldalra szavaztak volna akkor lejjebb megy a piaci ár? Bírom ezeket az öntudatos kérdezőket
2022. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodj meg, Bp-en is hallanál ilyen beszélgetést a buszon vagy a postán. A kérdésedet provokációnak érzem.
2022. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nem annak szántam

Őszinte elkeseredésnek

Igazából nem fogom egyiket se sajnálni rájöttem, erre szavaztak élvezzék csak.

2022. júl. 23. 09:47
 20/28 anonim ***** válasza:
82%

#18


Pontosan. Egyszer egy budapesti kocsmában azt hallottam, hogy egy bácsi szidta a fiatalokat amiért azok támadják Orbánt. Kb ilyen szavakkal "A miniszterelnök kifizeti nekik az egyetemet és ez a hála? Így hálálják meg neki, hogy szidják?"

Majd később hozzátette "Ezek ugyanolyanok mint azok régen akiknek Kádár elvtárs jóvoltából tudtak egyetemet befejezni majd szidják a rendszert. Hogy van pofájuk szidni azt a rendszert amelyiknek köszönhetik, hogy egyetemet fejezhettek? Senki aki akkor diplomázott nem szidhatja Kádár elvtársat!"


Nem vicc. Ráadásul Budapest központjától nem is messze.

2022. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!