Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » "Vidéken" tényleg ennyi sötét...

"Vidéken" tényleg ennyi sötét ember van?

Figyelt kérdés

Megye jogú városban élek.

Pár napja fültanúja voltam a postán,két idősebb nő beszélgetésének sorban előttem álltak beszélgettek.Persze panaszkodtak,hogy a boltban minden mennyivel drágább,hogy nem tudják,hogy szeptembertől,hogyan fogják kifizetni a rezsit.


Mire az egyik nagyon határozattan kijelenti,hogy őt nem érdekli,ha éhen hal vagy megfagy a házában,de akkor se szavaz a "baloldalra",erre a másik idős asszony hevesen bólogat.


Kérdem én naívan,mi rosszabb lehet annál,hogy éhen halsz vagy megfagysz a saját otthonodban?Milyen ennél is rosszabb ördögi ötletei lehetnének veled a baloldalnak?


Régen nagyon haragudtam arra,ha le vidékiztek vagy,ha egy BP-i azt mondta,hogy le megyek vidékre,mert olyan degradálónak éreztem.

De megkövetem magam, Budapestiek tényleg igazatok van.Mély sötétség van erre.



2022. júl. 23. 08:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem, itt a gyakorin vannak ennyi sötét emberek, főleg kérdezők.
2022. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
74%

Nézd meg a választási eredményeket. Budapesten mindegyik kerületben, ott is, ahol az ellenzék nyert a fidesz szavazók aránya kb 40% volt, tehát a statisztika szerint Budapesten is 10-ből 4 ember ezt gondolja. És ha te egy ilyen random beszélgetésből azt szűröd le, hogy minden vidéki buta és elmaradott fideszes és minden budapesti okos és tájékozott ellenzéki, akkor itt nem csak a vidékiek szellemi képességével van probléma.

Mondom ezt vidéki NEM fidesz szavazóként.

2022. júl. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
55%

Megsúgom neked, a baloldal alatt ugyanúgy megfagynának. MZP hülyeségnek nevezte a rezsicsökkentést, tutira kivezetnék teljesen.

Az öregek pedig emlékeznek még a baloldali kormányokra, ezért soha nem szavaznának rájuk. Ami alternatíva lehet számukra, az a Mi hazánk, a Huxit párt és társaik.

2022. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ja meg mzp gyerekeket akart küldeni a frontra is! M1en monták
2022. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, te vagy eltévedve.


Tudod, ez nem magyarországi belpolitikai probléma, hanem globális világkatasztrofa kibontakozása.


Nézzél inkább olyan dokumentumfilmeket, amikben jövökutatásrol van szó, tágítsd egy kicsit a tudatod ott a begyepesedett vidéken. Mert te vagy a begyepesedett baromarc.


A régi élet, a kovid előtti idöszak az már a múlt, más idők vannak és a rotschild, rokkefeller fasfejek taszitják az egész emberiséget a nyomorba. Szerinted miért az USA-ban müködik a SWIFT rendszer? Majd nemsokára hallani fogod a hirekbe, hogy recesszioba döntik az egész világot. Aztán pofázhatsz majd hülyeségeket itt.

2022. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, azért nem vagy semmi. Egy megyei jogú városban 2 nő így beszélt. Akkor ilyen a teljes város, sőt a teljes vidék.
2022. júl. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Senior Séf ***** válasza:
60%
Tudod, mi az az agymosás, kérdező? Az ember úgy van összerakva, hogy amit sokszor hall, azt fogadja el igaznak. Orbán meg kisajátította jószerivel az összes médiacsatornát, és folyamatosan ömlik a kampányszöveg mindenhol. Az időseknél gyakran egész nap duruzsol a tévé, így aztán ezt hallják 0-24.
2022. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az agymosás a másik irányban is működik, mert sikerült jól elterjeszteni ezt a marhaságot a vidéki sötétségről!

Persze, a fővárosiakban régtől fogva, mindig is megvolt az az érzés, hogy ők felsőbbrendűek.

Nem tudnék Budapesten élni. Az a tömeg, mocsok, nihil ami jellemzi, ha körbenéz az ember...

Ez van, ahol sok ember zsúfolódik össze.

2022. aug. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!