Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik a relevánsabb? Az...

Melyik a relevánsabb? Az Ideológiák Tárháza, vagy Sapkás Piréz?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időben elég sokat kritizálták egymást, ahogy a követőik is.

Melyikük gyárt minőségibb tartalmat, melyik jobb?


https://www.youtube.com/c/Ideol%C3%B3gi%C3%A1kT%C3%A1rh%C3%A..

https://www.youtube.com/c/Ideol%C3%B3gi%C3%A1kT%C3%A1rh%C3%A..



#IT #Ideológiák Tárháza #Frank Robin #Szabad Pirézia #Lars Ritter
2022. aug. 3. 02:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

Hülyeségeket hordasz össze kedves piréz szimpatizáns:


- Az ideológiák tárháza nem profitorientált.

- A könyveiket magánkiadásban adják ki a könyveket, előrendelők előfinanszírozzák.

- A patreonon támogatják őket 50 ezer forinttal (meg tudom én is nézni).

- Nincsenek szponzoraik.

- Robin nem programozó, és Piréz jobban olyan alkat. Egy igazi szójafiú.

- Piréz is felolvassa a szöveget a monitoráról, látszik, ahogy mozog a szeme. Szerintem ez nem probléma.

- Piréz nagyon szubjektív, túl elfogult. Az ideológiák tárházánál ezt nem érezni.

- Piréz túl frusztrált, traumái vannak, amik érződnek a videóban. Inkább egy pszichológus való neki, mint a youtubeerkedés.

2023. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
22%
Én a Rezervátumost jobban bíró, mint a Pirézt valaha fogom. Semmi nem lesz objektív az ideológiák tárháza én kifejezetten ilyen PragerU müködés simán lehet mögötte ettől még. Az EUs képviselők gondolom nem elfogultan azt mondják, hogy Magyarország választásos autokrácia. Nem kérek semmilyen alt-right pipeline-ba belépőjegyet.
2023. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A mondataid felét nem lehet érteni. Így nehéz válaszolni rá. Az Ideológiák Tárháza mióta alt-right? Saját magát anarchoszocinak tünteti fel csomó helyen. XD
2023. jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!