Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az orosz gáz előtt nem volt élet?

Az orosz gáz előtt nem volt élet?

Figyelt kérdés
Szerintem volt, megoldottak mindent, 500 éve is, most miért olyan nehéz függetlenedni tőlük? Magyarázza már el valaki, bár járatos vagyok a történelemben de ebben a témában nem. Szóval magyarázza már el valaki, hogy mondjuk a 19. században hogy fűtöttünk... Kivágták a fákat és eltüzelték, szerintem ennyire egyszerű... Több fa volt, vagy inkább csak arról van szó, hogy a nép akkor még hozzá juthatott mint közvagyon?

2022. szept. 27. 14:48
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem komoly a kérdésed.

Kérdező, 500 évvel ezelőtt nem kellett gáz az áram termeléséhez, mert nem volt áram, nem voltak elektromos eszközök.

500 évvel ezelőtt Magyarország lakossága még a 2 milliót sem érte el azon a területen ahol ma élünk, és ez az alacsony népesség szépen felélte az erdők nagyobb részét.

2022. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
32-es nyilván a középkori állapotok mások, több erdő volt, kevesebb lakos, de annyira nem kell visszamenni. A Horthy rendszerben laktak már 8 millióan, persze drága volt akkor is a fa.
2022. szept. 27. 16:06
 33/36 A kérdező kommentje:
2022. szept. 27. 16:08
 34/36 anonim ***** válasza:
42%

24.

"Ilyen hülye kérdést. A 19. században fával fűtöttek és lovaskocsival jártak. Ilyen egyszerű. Ezt szeretnéd te is? Nem volt se tv, se internet, se okostelefon, se ez se az. Ilyen egyszer"


Igen ez lenne jó!

2022. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Belvárosban élek, már szinte egyik lakasban sincs meg a kályha. Szoba közepén nem egeszseges tüzet rakni.


Amúgy meg az EU-ban egyedül Magyarország kap gazt, szóval nem kell aggódni.

2022. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
#35 Azért én aggódok, hátha valakinek ezt a vezetéket is kedve támad kicsit felrobbantani.
2022. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!