Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kik nyerték és hol a napi...

Kik nyerték és hol a napi 5x100.000 Ft-t, amit az online népszámlálási kérdőívet kitöltők közt sorsoltak ki (állítólag)?

Figyelt kérdés

Mert én sehol nem olvastam erről.

Egyáltalán kisorsolták, vagy simán lenyúlták? (azt is?)

Tud erről valaki valamit?



2022. okt. 28. 06:00
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerinted mégis kik? Na, vajon...
2022. okt. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Annak az adathalászat volt az elsődleges célja. Hogy még több telszám, email cím legyen a rendszerükben. Hogy több ember lehessen elérhető, ha érdekük származik belőle felkereshessék és zaklathassák a hülyeségeikkel.

Ettől függetlenül biztosan valós az 5x100ezer.Ez nem pénz, megéri nekik ennyit kiadni cserébe több százezer elérhetőségért.

2022. okt. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2 - OK.

Akkor hol lehet megnézni a nyertesek listáját?

(persze hogy nem pénz, pont ezért kérdezem: nem lehetnek ennyire kispályások!)

Az, hogy én nem nyeretem, az nem érdekel. De nem lenne elvárható, hogy teli szájjal hirdessék a nyerteseket? Ráférne valami pozitívum erre az elcseszett, működésképtelen népszámlálási rendszerre!

2022. okt. 28. 06:21
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Az már személyiségi jogokat sérthetne, ha erről publikus listákat tennének közzé.
2022. okt. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt sorolják fel a nyertesek visszaigazolásának a kódját.

2022. okt. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%

2 "Annak az adathalászat volt az elsődleges célja. Hogy még több telszám, email cím 2


Nem is kértek e-mail címet

2022. okt. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5 köszönöm a korrekt válaszodat, erre voltam kíváncsi.
2022. okt. 28. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!