Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A politika témakörben a...

A politika témakörben a válaszok hasznossága szerint, vagy elvakult politikai nézetek szerint pontoztok?

Figyelt kérdés
Akárhányszor olvasom a témakört, azt látom, hogy a legkulturáltabb, legértelmesebb válaszok is csúnyán le vannak pontozva.
2010. okt. 6. 19:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%

"Én a libsiket és az antimagyarokat kapásból lepontozom"


"ha pl a kérdés az hogy "te miért vagy liberális", és valaki szépen leírja a sok liberális maszlagot, akkor lepontozom, mert ugyan válaszolt szépen a kérdésre, csak egy barom"


Na itt kezdődik a probléma, ráadásul még büszkék is vagytok rá. Gondolom ti sírtok a legjobban, ha meghalljátok a "kirekesztő" meg az "intoleráns" szavakat.

2010. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ezaz, zéró tolerancia :D
2010. okt. 6. 19:33
 13/21 doboszoli ***** válasza:
83%

Természetesen a kérdésre adott választ, akkor is ha nem értek vele egyet.

Az ordenáré, útszéli stílus a tartalomtól függetlenül

büntetés alá esik.

Aki nem tud kultúráltan vitatkozni, érvekkel érvelni, annak itt semmi helye, menjen a Parlamentbe, ez ott dívik.

Másik halálom az, amikor azzal érvel valaki, hogy "dehogynem!", vagy "te hü..e vagy". Szintén bünti, súlyosabb esetben szívom a vérét.

2010. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%

Én leszarom hogy intoleránsnak tartottok emiatt, hiszen én is annak tartom magam. Nem tolerálom a hülyeséget. Ott van egy lefelé mutató hüvelykujj, nem tetszik a hozzászólás, rányomok. Nem ringatom magam ilyen sznob baromságokba hogy én nem pontozok le senkit, milyen jó ember vagyok. Mintha olyan sok múlna ezen.


Egyébként nemrég vitáztam anarchia témában, én érveltem az anarchia mellett, a többiek a monarchia mellett, és nem pontoztuk le egymást. Szerencsére a liberálisok abból a vitából kimaradtak. Pontosabban, egyszer lepontoztam valamelyiket mert oltári nagy baromságot mondott. A többiekkel sikerült értelmesen elbeszélgetnem, bár az egyik nem volt nagy észlény, de legalább láttam rajta hogy gondolkozik, érvel, és nem csak ilyen hangzatos szavakkal dobálózik hogy: intoleráns, meg antiszemita, meg modern, haladó gondolkozású.

2010. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Látod kedves előző épp itt a baj. Azt írod, hogy ha nem tetszik a válasz, akkor megnyomod a piros kezet, mert azért van. De nem olvasod el, hogy mi van elé írva. Nem az, hogy tetszik-e, hanem az, hogy hasznos-e.
2010. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%

"Mintha olyan sok múlna ezen."

akko meg minek nyomkodod slapaj?

2010. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
2010. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én csak a magam nevében nyilatkoznék, hisz nem látok mások fejébe. Én kizárólag elvakult politikai nézetek szerint.
2010. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
39%

"Még jó, hogy nálunk van Európa kulturális fővárosa idén."


Dögöljön meg Európa.

2010. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
92%

"Gondolom ti sírtok a legjobban, ha meghalljátok a "kirekesztő" meg az "intoleráns" szavakat."


Nem sírok, csak lepontozlak érte.

2010. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!