Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A legszabadabb, Z generáció...

A legszabadabb, Z generáció harmada LMBT. Meddig fog még élni a kitaláció, a mítosz hogy 1%-nyi LMBT ember van?

Figyelt kérdés

[link]


A cikkben hivatkozott kutatás alapján a Z generáció 28%-os LMBT közösséggel rendelkezik. Nyilvánvaló, hogy minél fiatalabb egy generáció, annál könnyebben vállalja ezt fel, így lehet arra következtetni hogy az egész társadalomban 28% az LMBT arány (minimum) csak az elnyomás és szenvedés miatt bújkálnak.



márc. 7. 05:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Amig Magyarország vevő az állami homofóbiára és rasszizmusra. Magyarországon a homofóbia és a rasszizmus minden tényt, kutatást felülir.
márc. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Addig, amíg a fidesz nem coming outol mint lmbtq párt.
márc. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
Na most ott kezdődik, hogy ez a cikk az USA-ról szól. Ahol nincs ez az LMBTQ agymosás, egészen más lenne a kép.
márc. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Pintér László ***** válasza:
0%
Az emberek közel egyharmada meleg-bi? Vagy mit értünk LMBT közösséggel rendelkezőnek? Az emberek egyharmadának van ismerősei között LMBT? Vagy az emberek 28%-a elfogadja és támogatja az emancipáció jegyében az LMBT-t?
márc. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez azt jelenti, hogy a Z generáció már nagyon elkorcsosult, még jobban kell küzdenünk ez ellen!
márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
És te el is hiszed ezt az ordas nagy kamut?
márc. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mindenkit kérek, hogy ne csak az érzelmei alapján válaszoljon, hanem fogadja el a tényeket is.
márc. 7. 08:40
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Én nehezen tudok érzelemmentesen válaszolni egy olyan országban, ahol politikai termék lett a nyilvános könyvdarálás, könyvfóliázás és felnőtt, elvileg mentálisan egészséges emberek, centikkel mérik a távolságot a könyvesboltok és a templomok közt.
márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Pintér László ***** válasza:
0%

"Mindenkit kérek, hogy ne csak az érzelmei alapján válaszoljon, hanem fogadja el a tényeket is."


Én válaszolnék, csak nem értem a kérdést, feltettem erről kérdéseket, válaszokat nem kaptam, csak lepontozást. Szóval mit jelent az, hogy valaki LMBT közösséggel rendelkezik? Valakinek van LMBT közössége? Az olyan, mint egy sakk vagy horgászklub, vagy hogy kell ezt elképzelni?

márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"Szóval mit jelent az, hogy valaki LMBT közösséggel rendelkezik? Valakinek van LMBT közössége?"


Az azért elég nagy baj, ha az anyanyelveden nem tudod értelmezni. Az már kisebb baj, hogy segítségedre van a linkelt cikk, de az sem ért célba.

A Z generációnak 28%-a bevallottan LMBT. Nagyon szívesen.


"Lassan eljut odáig a propaganda, hogy igazából mindenki búzi."


A tudomány nem propaganda.

márc. 7. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!