Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A legszabadabb, Z generáció...

A legszabadabb, Z generáció harmada LMBT. Meddig fog még élni a kitaláció, a mítosz hogy 1%-nyi LMBT ember van?

Figyelt kérdés

[link]


A cikkben hivatkozott kutatás alapján a Z generáció 28%-os LMBT közösséggel rendelkezik. Nyilvánvaló, hogy minél fiatalabb egy generáció, annál könnyebben vállalja ezt fel, így lehet arra következtetni hogy az egész társadalomban 28% az LMBT arány (minimum) csak az elnyomás és szenvedés miatt bújkálnak.



márc. 7. 05:45
1 2
 11/20 Pintér László ***** válasza:
0%

"Az azért elég nagy baj, ha az anyanyelveden nem tudod értelmezni. Az már kisebb baj, hogy segítségedre van a linkelt cikk, de az sem ért célba.


A Z generációnak 28%-a bevallottan LMBT. Nagyon szívesen."


Ha az anyanyelvemen nem értek, miért gondolod, hogy a linkelt angol cikkből majd érteni fogom?

De amúgy magyarul az, hogy valaki rendelkezik egy közösséggel számomra azt jelenti, hogy neki van, birtokol egy ilyen közösséget, azzal a közösséggel rendelkezik. Akkor már miért nem úgy fogalmaztad, hogy az LMBT közösség tagja?

Heteró emberek amúgy nem lehetnek az LMBT tagjai? Illetve minden meleg az LMBT tagja? De amúgy is... nem baromira mindegy? Mi a baj azzal, ha több a meleg pasi? Legalább a heteroknak több punci jut.

Ha meg megdőlni látszik az 1%-nyi mítosz, akkor meg már nem csak 1% ember jogairól szól az, hogy a melegek is fogadhassanak örökbe gyereket. Ha a társadalom egyre nagyobb részét teszik ki, akkor egyre nagyobb erőkkel kell azon lenni, hogy teljesen egyenlő bánásmódot kapjanak, nem?

A linked szerint már kb meg is dőlt az 1%-nyi mítosz. Akkor mi a kérdésed? Mert meg is válaszoltad Magadnak már a kérdésedben. Soha sem volt csak 1%, csak a régebbi generációknál hatalmas szégyen volt a másság, a mai Világban meg egyre toleránsabbak vagyunk így egyre többen merik felvállalni ezt és ezáltal tisztább képet kapunk a valós arányokról.

Mi a kérdésed?

márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
A Z generáció még nem nőtt ki abból a korból, amikor a divatbúziság jellemző. Felnőtt korukra a túlnyomó többségük egészséges lesz.
márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Pintér László ***** válasza:
0%
Na most miért kaptam lepontozásokat? :) Melyik részét értettem félre? Mi volt a rossz abban amit írtam?
márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12%
Ha netán mégis igaz lenne ez a szám, akkor meg ennél jobb bizonyíték nem kell arra, hogy az LMBTQP propagandát be kell tiltani.
márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Én 19 éves nő Budapesti lány vagyok, és nem vagyok lmbt. Pasik írjatok
márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Az előttem válaszoló férfi és LMBT. Talán a budapesti igaz.
márc. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Pintér László ***** válasza:
0%
De akkor mi a kérdés? Vagy ez egy troll kérdés provokációból?
márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 everlight ***** válasza:
18%
1.A kormány rájött hogy a nyugati típusú liberalizmus nem megvalósítható Magyarországon,
márc. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%

18, persze, Horvátországtól, a Baltitengerig működik, csak itt a világközepe Magyarországon nem, persze...


ez az ország egy diktatúra, azért nem működik.

márc. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Pintér László ***** válasza:
0%
Szóval még mindig nem adtok választ, csak lepontoztok. Ügyesek vagytok.
márc. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!