Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberialista ként mi a vélemén...

HunLo kérdése:

Liberialista ként mi a véleményed az lmbtqról és a vívmányairól?

Figyelt kérdés

Vívmány

[link]


A kérdésből kiderűl ,hogy most kimondottan liberalisták,mérsékelt baloldaliak véleményére vagyok kíváncsi!



ápr. 9. 19:16
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%

Akkor megint leírom, hogy liberálisként semmilyen formában nem érdekelnek az lmbtq mozgalmak, emberek (nem járok sem pride-ra, sem szent jobb körmenetre, stb.). Csupán az érdekel, hogy a kisebbségek jogain lehetőleg ne essen csorba. A szivárványos rendőrautó teljes mértékben hidegen hagy addig, amíg ki nem derül, hogy az átfestés költségeit meg nem engedett módon teremtették elő, mert számomra a jogállam és annak prudens működése elsődleges szempont.

Tehát a véleményem a kérdésebben megfogalmazottról az, hogy nincs semmilyen véleményem róla, mert egyszerűen ez engem a legkisebb mértékben sem foglalkoztat.

ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:

11-es

Oké.

Értem :)

ápr. 9. 20:12
 13/55 anonim ***** válasza:
76%

"Azért ,mert kíváncsi vagyok a ti véleménytekre ,gondolataitokra :)"


Szép hazugság. Ha valójában az emberek VÉLEMÉNYÉRE lennél kíváncsi akkor nem úgy kezdenéd a mondanivalód, hogy LIBERALISTÁK. Ez csak szar propaganda.

ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:

,,Szép hazugság. Ha valójában az emberek VÉLEMÉNYÉRE lennél kíváncsi akkor nem úgy kezdenéd a mondanivalód, hogy LIBERALISTÁK. Ez csak szar propaganda."


Jaj.:)

Ha annyira okosnak érzed magad akkor válaszolj a kérdésemre:)


Nálad is 4pipa van ill a 11-es nél is nem tudom ,hogy aznos vagy e vele vagy csak ,,véletlen".

De egyébként valahogy meg kell nevezni őket!

ápr. 9. 20:27
 15/55 anonim ***** válasza:
100%

14: kérdező, a szó, amit keresel, a "liberálisok". Amíg ezt sem tudod, hogyan várod el, hogy komolyan vegyenek?

Mellesleg tudod mikor nem vagy te "jobboldali"... Amikor egy ekkora provokációval indítasz?

ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 Mad Max2 ***** válasza:
100%

Magyarországon az LMBTQ vagy mi a szösznek hivják a fidesz által lett ismert.



Ők tolják mindenhol hogy mindenki lmbtq t támogat meg ovisokat akar átoperálni.


A liberális oldalon kb a kutya se beszél errőla témáról.

ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

15-es

google keresési eredménye

[link]


[link]


[link]


,,Mellesleg tudod mikor nem vagy te "jobboldali"... Amikor egy ekkora provokációval indítasz?"

Ez nem provokáció ,hanem megnevezés.

De egyébként nem a szót nézd ,hanem a jelentést az pedig ugyan az.

Nem tudom ,hogy ebben mi a provokatív.

ápr. 9. 20:36
 18/55 A kérdező kommentje:

15-es

,,14: kérdező, a szó, amit keresel, a "liberálisok". Amíg ezt sem tudod, hogyan várod el, hogy komolyan vegyenek?"

Én szerintem te nem vagy tisztábban a dolgokkal.

Nem én keresek a szót ,hanem te!

Akkor lenne provokáció ha így fogalmaztam volna meg a kérdést.


A kérdésből kiderűl ,hogy most kimondottan llipsik,mérsékelt baloldaliak véleményére vagyok kíváncsi!

ápr. 9. 20:38
 19/55 anonim ***** válasza:
76%

"Azért ,mert a liberálisok engedik legalizálják az ilyen lmbtq-s dolgokat!:)"

Te miről beszélsz? Senki nem legalizált semmit. A szivárvány, mint szimbólum egy teljesen természetes dolog, vagy te azt gondoltad, hogy rendőr autót szivárványosra festeni illegális volt a liberalizmus előtt.

Ennyi fogyatékost, mint a magyar társadalomban... hihetetlen...

ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:

19-es

Lehet ,hogy nem illegális ,csak akkor ne csodálkoz rajta ,ha kihívod a rendőröket ,mert egy Fideszes,Mi Hazánkos megakara verni mert egy liberalista vagy és a rendőröket arcon köpik.


:)

ápr. 9. 20:43
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!