Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberialista ként mi a vélemén...

HunLo kérdése:

Liberialista ként mi a véleményed az lmbtqról és a vívmányairól?

Figyelt kérdés

Vívmány

[link]


A kérdésből kiderűl ,hogy most kimondottan liberalisták,mérsékelt baloldaliak véleményére vagyok kíváncsi!



ápr. 9. 19:16
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Mármint egész konkrétan mire lennél kíváncsi?
ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltem az csak egy példa az lmbtq és a mai liberialisták vívmányaira!
ápr. 9. 19:30
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
De, hogy a kérdésre is legyen válasz. Képzeld el én nem félek a "búziktól". Nem buzulnék be akkor se, ha engednék nekik a polgári házasságot és az örökbefogadást. A gyerekeket meg jobban féltem a papoktól, mint a melegektől.
ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
A gonosz liberalista hanyatló nyugaton még szivárványos rendőrautókra is telik, nálunk meg átlagosakra sem.
ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, békén kell őket hagyni aztán majd megszokják az emberek. Ugyanúgy mint a divat, először különleges aztán normalizálódik.


Régen is voltak emósok meg hipszterek akiken mindenki csodálkozott, most meg leszarjuk őket.


Egyedül a fidesz és a birkák tartják napirenden ezt a témát. Ami igazából többet tesz a melegekért mint bárki más.

ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi köze van a liberálisoknak az lmbtq-hoz és a szivárványos rendőrautókhoz? És ezek miért lennének vívmányok?

Liberálisként nekem csupán a kissebségek jogainak elismerése fontos (amíg másokat ezek a jogok nem korlátoznak), abszolút hidegen hagy, hogy ezek a kisebbségek egyébként kicsodák, micsodák.

ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

11-es

,,Mégis mi köze van a liberálisoknak az lmbtq-hoz és a szivárványos rendőrautókhoz? És ezek miért lennének vívmányok?"


Azért ,mert a liberálisok engedik legalizálják az ilyen lmbtq-s dolgokat!:)

Egy szélsőjobbos párt betíltaná őket míg a baloldal azon belűl is inkább a liberálisok legalizálják,engedik,szabaddá teszik!


LiberaL=Szabad,engedékenység


liberális (melléknév)

Engedékeny (személy, közösség), aki nagyobb egyéni önállóságot, több szabadságot nyújt a szokásosnál vagy elvártnál.


A lmbtq-s rendőr autó az a lmbtq vívmánya ,de mivel ezt valakik jóvá hagyják nekik így azok vívmányai is sajnos(közvetetten) ;(

ápr. 9. 19:52
 8/55 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok szélsőjobbos csak ,hogy elkerüljük a félre értést!
ápr. 9. 19:53
 9/55 A kérdező kommentje:
Sem jobboldali
ápr. 9. 19:54
 10/55 A kérdező kommentje:

Hogy miért kérdezem ezt?

Azért ,mert kíváncsi vagyok a ti véleménytekre ,gondolataitokra :)

ápr. 9. 19:54
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!