Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberialista ként mi a vélemén...

HunLo kérdése:

Liberialista ként mi a véleményed az lmbtqról és a vívmányairól?

Figyelt kérdés

Vívmány

[link]


A kérdésből kiderűl ,hogy most kimondottan liberalisták,mérsékelt baloldaliak véleményére vagyok kíváncsi!



ápr. 9. 19:16
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
52%
Most a könyvtárosok vagy a liberálisok véleményére vagy kíváncsi? Van valami generátor, ami minden nap kidob egy újabb értelmetlen szót, amit aznap éppen a politikai balközépre használtok? Holnap mi lesz, libikókázók? Libabőrözők?
ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

28-as

Én téged nem akarlak megverni.

Csak mondom ,hogy ha ilyen a hozzáállásod másokhoz akkor ne csodálkoz rajta ,ha felidegeled vele az ellentétes oldalt és megfognak ellőbb utóbb verni.


,,Egyébként sok sikert a megverésemhez, kíváncsi lennék mennyire sikerül."

Nem hinném ,hogy te vagy az új Bruce Lee szóval nem lenne olyan nehéz a szélsőjobbosoknak ,mint ahogy te azt képzeled.


A további válaszaidra csak annyit mondanák ,hogy mindenki magából indul ki.

Illetve azt ,ha még a kitalált nevedet sem mered felválalni akkor inkább ne is írjál ilyeneket.


,,A szellemi fogyatékosságod határtalan. :DDDD"

,,"Már bocs ,hogy tudatom veled az igazságot."


Attól mert bedrogoztál, még nem lesz valami igazság.


Azért mert szerinted a Föld lapos, nem változik meg az alakja."


,,Ennyi fogyatékost, mint a magyar társadalomban... hihetetlen.."

ápr. 10. 17:32
 33/55 A kérdező kommentje:

(angolról)liberalista ; liberalista(magyar)

2 verzió:


(angol)liberal ; (magyar)szabadelvű

Ez a google fordító.


(ista)Az említett jellemzőjű eszme, irányzat, tan követője.

=

liberalista=szabadelvű személy

liberalista=szabadelveket való személy



,,Most a könyvtárosok vagy a liberálisok véleményére vagy kíváncsi? Van valami generátor, ami minden nap kidob egy újabb értelmetlen szót, amit aznap éppen a politikai balközépre használtok? Holnap mi lesz, libikókázók? Libabőrözők?"



Ista=

-ista, -iszta (főnévképző)(Jelentése(azoknak akiknek nem egyértelműek a dolgok!)

Egy eszme, irányzat, tan az említett jellemzővel.


Az említett jellemzőjű eszme, irányzat, tan követője.


Liberal+ista=szabadság híve.Szabadság,engedékenység követejő(Valami ilyesmire lehet lefordítani a kifejezést ,amit írtam!)


Az a baj ,hogy ezzel nem engem égettek ,hanem magatokat ,hogy ennyire bugyuták vagytok :)


Ez kb olyan ,mint ha azt írtátok volna ,hogy 1+1 az nem egyenlő 2-vel ,hanem pl:3,10el


De egyébként én szerintem a lipsi kifejezést keresitek.

Mert a liberálisnak ez a pejoratív megfelelője.Általában ez szokták használni a jobboldaliak ,ha sértegetni akarják a liberálisokat.

ápr. 10. 17:45
 34/55 A kérdező kommentje:

librarian(angol) ; könyvtáros

,,Most a könyvtárosok vagy a liberálisok véleményére vagy kíváncsi? Van valami generátor, ami minden nap kidob egy újabb értelmetlen szót, amit aznap éppen a politikai balközépre használtok? Holnap mi lesz, libikókázók? Libabőrözők?"



Ha elsőnek gondolkodnál akkor nem írnál ki ekkora marhaságot :)

Különben te ill ti nem jártatok történelem órára?!

Vagy nyelvtanra ill angolra?!

Ha nem akkor kezdjétek újra az iskolát vagy fejezétekbe ,mert ez nagyon dúrva! (az ostobaságotok kész horror!)

ápr. 10. 17:48
 35/55 anonim ***** válasza:

34: kedves kérdező! A te helyesírásod mellett nem nagyon emlegetném mások iskolázottságát.

És a google fordítót veszed alapul? :D Ájemdöpípül Zsoca, te vagy az?

ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:

35-es

Lehet ,hogy nem tökéletes a helyesírásom ,de a ti gondolkodásotok sajnos az enyémtől jóval távolabb van ,mint én a tökéletes helyesírástól.

ápr. 10. 18:08
 37/55 A kérdező kommentje:

,,Lehet ,hogy nem tökéletes a helyesírásom ,de a ti gondolkodásotok sajnos az enyémtől jóval távolabb van ,mint én a tökéletes helyesírástól."


egyszerűsítés:

,,a ti gondolkodásotok sajnos az enyémtől jóval le van maradva"

Csak ,hogy mindenki értse.

ápr. 10. 18:13
 38/55 A kérdező kommentje:

Én értelmesen feltettem nektek egy kérdést.

Amire sajnos ti az intellektualistásotokból kifolyólag sajnos nem bírtatok normálisan válaszólni.


Ez a szint ,amit ti most produkáltattok nem éri el még a kocsmás beszélgetéseknek a szintjét sem.


Na mindegy. :(

Az értelmes válaszokat a továbbiakban is várom.

ápr. 10. 18:22
 39/55 A kérdező kommentje:

"34: kedves kérdező! A te helyesírásod mellett nem nagyon emlegetném mások iskolázottságát.


És a google fordítót veszed alapul? :D Ájemdöpípül Zsoca, te vagy az?"


Még a google fordítónak is nagyobb a tudása ,mint sajnos neked ill nektek szóval inkább arra hagyatkozom.

ápr. 10. 18:32
 40/55 A kérdező kommentje:

31-es

,,Van valami generátor, ami minden nap kidob egy újabb értelmetlen szót, amit aznap éppen a politikai balközépre használtok?"

Én a liberális,liberalista szót nem a balközépre használom ,hanem azon belűl a liberalizmusra annak híveire!


a ,,mérsékelt baloldaliak"at azért tettem bele a megjegyzésbe ,hogy ne hogy összetéveszétek valamely más politikai oldalal a liberálist.

Szóval ezzel a kifejésel a kérdésemet pontosítottam.

Én pontosítási,egyértelműsétési célból raktam bele a bal mérsékeltett


(Enyém),,A kérdésből kiderűl ,hogy most kimondottan liberalisták,mérsékelt baloldaliak véleményére vagyok kíváncsi!"

ápr. 10. 19:31
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!