Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberialista ként mi a vélemén...

HunLo kérdése:

Liberialista ként mi a véleményed az lmbtqról és a vívmányairól?

Figyelt kérdés

Vívmány

[link]


A kérdésből kiderűl ,hogy most kimondottan liberalisták,mérsékelt baloldaliak véleményére vagyok kíváncsi!



ápr. 9. 19:16
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

#32

"Csak mondom ,hogy ha ilyen a hozzáállásod másokhoz akkor ne csodálkoz rajta ,ha felidegeled vele az ellentétes oldalt és megfognak ellőbb utóbb verni."

Csak eddig pont nem hangzott el, hogy milyen. Pont az volt a hozzáállásom, hogy nem erőltetek rá semmit senkire.


"Nem hinném ,hogy te vagy az új Bruce Lee szóval nem lenne olyan nehéz a szélsőjobbosoknak ,mint ahogy te azt képzeled."

Nem kell annak lenném. A legtöbb ember úgy keménykedik, hogy "az utca nevelte". Én ezzel szemben jártam harcművészetre és verekedtem már más harcművésszel.

Az esetek 90%-ban, amikor magát valami gyerek keménynek hiszi és verekedni akar, mint pl. te, akkor semmit nem tud tenni.


"A további válaszaidra csak annyit mondanák ,hogy mindenki magából indul ki."

Ezen logika alapján azért írtad ki a kérdést, mert te vagy a homofób, téged zavar a rendőrautó és te akarsz embereket megverni, mivel mindenki magából indul ki.

Egyébként nem, én a hozzád hasonló homofób átlag magyarból indultam ki.


"Illetve azt ,ha még a kitalált nevedet sem mered felválalni akkor inkább ne is írjál ilyeneket."

Most azt hitted, hogy beszóltál, de csak lejárattad magad. Középiskolában tanítják, hogy érveléskor nem az számít, hogy ki mondja, hanem hogy mit mond.

Vagyis a saját szellemi szintedet most középiskola alá sikerült belőnöd. És csak jelezném, hogy itt se magamból indultam ki, te magad mondtál olyat, amiből lehet tudni, hogy nem rendelkezel középiskolás tudással.

ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:

,,Nem kell annak lenném. A legtöbb ember úgy keménykedik, hogy "az utca nevelte". Én ezzel szemben jártam harcművészetre és verekedtem már más harcművésszel."


A kettő teljesen más.

Az utca ill ring vagy hívjuk akár ,hogy teljesen más.

Tapasztalat én minda kettőt megjártam.Sajnos.

Csak utána elvi okokból lemondtam róla.


,,keménynek hiszi és verekedni akar, mint pl. te, akkor semmit nem tud tenni."

Én nem hiszem magamat keménynek ill nem akarok verekedni sem veled sem mással!.De ezt már leírtam.


,,Ezen logika alapján azért írtad ki a kérdést, mert te vagy a homofób, téged zavar a rendőrautó és te akarsz embereket megverni, mivel mindenki magából indul ki."

,,Ezen logika alapján azért írtad ki a kérdést, mert te vagy a homofób, téged zavar a rendőrautó"

Őszintén szólva habár ez nem a teljes igazság ,de van bennem egyfajta homofóbia.De az attól kezdődik ,amíg a hadsereget ill rendfentartó erőket nem akarjuk leégetni vele.(Nem akarjuk őket lmbtqizálni)


,,te akarsz embereket megverni,"

Nagyon félre beszélsz vagy nem is tudom ,hogy ezt minek hívjam ,mert



,,Én téged nem akarlak megverni.


Csak mondom ,hogy ha ilyen a hozzáállásod másokhoz akkor ne csodálkoz rajta ,ha felidegeled vele az ellentétes oldalt és megfognak ellőbb utóbb verni." 32-es válasz.Benne van!


,,Szóval téged senki sem fog hatékonyan megvédeni a Fideszes,Mi Hazánkos skinheadektől,Hungaristák ,ha véletlenűl meghalják ,hogy ilyeneket mondasz a magyar társadalomról."


,,Lehet ,hogy nem illegális ,csak akkor ne csodálkoz rajta ,ha kihívod a rendőröket ,mert egy Fideszes,Mi Hazánkos megakara verni mert egy liberalista vagy és a rendőröket arcon köpik."


Én ezeket írtam!

Ezekben hol van az ,hogy megakarlak verni ?!

Még véletlenűl sem írtam ilyet!!!


De egyébként ,hogy legyen rólam fogalmad!


Én egy volt liberális vagyok ,aki kiábrándűlt belőle.

Kezdetben lettem szociáldemokrata utána pedig ,,felvettem"a Marx féle kommunizmust.


Csak ,hogy ne vonj le elhamarkodott következtettéseket ezekről a válaszaimról.

,,Szóval téged senki sem fog hatékonyan megvédeni a Fideszes,Mi Hazánkos skinheadektől,Hungaristák ,ha véletlenűl meghalják ,hogy ilyeneket mondasz a magyar társadalomról.""

ápr. 11. 17:13
 43/55 A kérdező kommentje:

,,Vagyis a saját szellemi szintedet most középiskola alá sikerült belőnöd. És csak jelezném, hogy itt se magamból indultam ki, te magad mondtál olyat, amiből lehet tudni, hogy nem rendelkezel középiskolás tudással."


Én erre nem is tudok mit mondani.

Csak annyit ,hogy annak ellenére ,hogy a saját tudásomat bőven a középsuli alá helyezed annak ellenére az érettségim még is megvan.

Sőt lehet ,hogy még lesz ennél több is!

Vannak még terveim tanulással kapcsolatosan.

ápr. 11. 17:17
 44/55 A kérdező kommentje:

A középsulinál meg maragyunk meg abban ,hogy nem én voltam az utolsó a sorban.Semmilyen téren :)


Mind tanulmányilag ill szociálisan is ott voltam :)

ápr. 11. 17:20
 45/55 A kérdező kommentje:

De egyébként én kérek elnézést ,ha félre értettél valamit :)

Most már remélem ,hogy tiszta minden mindenkinél. :)

ápr. 11. 17:22
 46/55 A kérdező kommentje:

,,Én téged nem akarlak megverni.



Csak mondom ,hogy ha ilyen a hozzáállásod másokhoz akkor ne csodálkoz rajta ,ha felidegeled vele az ellentétes oldalt és megfognak ellőbb utóbb verni."



,,Szóval téged senki sem fog hatékonyan megvédeni a Fideszes,Mi Hazánkos skinheadektől,Hungaristák ,ha véletlenűl meghalják ,hogy ilyeneket mondasz a magyar társadalomról."



,,Lehet ,hogy nem illegális ,csak akkor ne csodálkoz rajta ,ha kihívod a rendőröket ,mert egy Fideszes,Mi Hazánkos megakara verni mert egy liberalista vagy és a rendőröket arcon köpik."


Ezekről pedig csak annyit ,hogy mind csupa jó szándékal írodott! :)


(Nem vicc tényleg így van!)

ápr. 11. 17:30
 47/55 anonim ***** válasza:
52%

#42

"Az utca ill ring vagy hívjuk akár ,hogy teljesen más."

Itt valójában arra utaltam, hogy ezt gondolja magáról, de valójában életében nem verekedett még.


"Én nem hiszem magamat keménynek ill nem akarok verekedni sem veled sem mással!.De ezt már leírtam."

Azt is leírtad, hogy mindenki magából indul ki és te hoztad fel a verekedést, vagyis de, a logikád szerint te akarsz verekedni.


"De az attól kezdődik ,amíg a hadsereget ill rendfentartó erőket nem akarjuk leégetni vele."

Ha szerinted egy színes autó leéget valakit, miközben nem, akkor nem kis homofóbiáról van szó, mert konkrétan hallucinálsz.


"Nagyon félre beszélsz vagy nem is tudom ,hogy ezt minek hívjam ,mert"

Nagyon ostoba vagy, te magad írtad, hogy mindenki magából indul ki.


"Csak mondom ,hogy ha ilyen a hozzáállásod másokhoz akkor ne csodálkoz rajta ,ha felidegeled vele az ellentétes oldalt"

Csak mondom, hogy retardált választ adtál, mert a hozzáállásom közömbös.

Te vagy az, aki gyűlölködsz.


"Ezekben hol van az ,hogy megakarlak verni ?!"

Ott hogy mindenki magából indul ki. Vagyis ha te bedobod, hogy engem meg akarnak verni azért, mert engem nem igazán érdekel, hogy egy napocska, felhő vagy szivárvány van a kocsin, akkor te akarsz megverni valakit gyakorlatilag ok nélkül.


"Csak ,hogy ne vonj le elhamarkodott következtettéseket ezekről a válaszaimról."

Pontosan, mindenki magából indul ki, vagyis te egy homofób mihazánkos vagy, aki meg akar verni random embereket, mert nem ért veled egyet.


#43

"Csak annyit ,hogy annak ellenére ,hogy a saját tudásomat bőven a középsuli alá helyezed annak ellenére az érettségim még is megvan."

Csak az a helyzet, hogy a papír nem egyenlő a tudással és az, hogy te papírra hivatkozol, bizonyítja is, hogy milyen szellemi szinten vagy.


"A középsulinál meg maragyunk meg abban ,hogy nem én voltam az utolsó a sorban.Semmilyen téren"

Tök mindegy, ha mindenki a minimum alatt volt.


#45

"De egyébként én kérek elnézést ,ha félre értettél valamit :)"

Semmi nem értettem félre, mindenki magából indul ki. Te hoztad fel azt, hogy engem meg akarnak majd verni, szóval magadból indultál ki, így te akarsz engem megverni.

Ez a te logikád.


#46

"Ezekről pedig csak annyit ,hogy mind csupa jó szándékal írodott! :)"

Csak az, hogy te mentálisan beteg vagy és így teszel kijelentéseket másokra, az sehol nem jó szándék.

ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%

Liberális vagyok, amúgy támogatom az LMBTQ-t. A jelenség, hogy a cégek mindenféle LMBTQ-szimbólumot kezdenek el árusítani a szivárványkapitalizmus. Magyarul nem született róla nagyon cikk, de az angol Wikipédia-oldalt elolvasva valamennyire talán érthető lesz: [link]

Ez valójában egy látszólagos támogatása az LMBTQ-mozgalomnak, a cél igazából a profitmaximálás. Semmiféle vívmány nincs ebben, a meleg emberek célkitűzéseit nem nagyon segíti. Ha tényleges vívmányokról beszélünk, amit kiküzdött magának a mozgalom (egyes helyeken, itthon nyilván nagy lemaradás van) pl. az azonos neműek házasságát, az örökbefogadás lehetőségét, azokat támogatom :)

Ui: Kérlek, tanuld meg a fogalmakat helyesen használni. Olyan nincs, hogy "liberalista", hanem az liberális, ahogy "konzervativista" sincs, hanem az konzervatív. Ettől csak butábbnak tűnsz az interneten, ami nem fogja az előnyödet szolgálni a viták során.

ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
47-48: na, most megint generáltál egy kommentcunamit a kérdezőtől. Ahelyett, hogy békén hagyná mindenki, hadd főjön a saját levében.
ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

48,, az azonos neműek házasságát, az örökbefogadás lehetőségét, azokat támogatom :)"


Őszintén szólva én azt mondom erre ,hogy legyen.

De a rendőr autót és egyebeket ne akarjuk már ezekkel leégetni.


49-es

,,47-48: na, most megint generáltál egy kommentcunamit a kérdezőtől. Ahelyett, hogy békén hagyná mindenki, hadd főjön a saját levében."


Engem már nem érdekel :)

Én is úgy vagyok mint te :)

ápr. 12. 17:09
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!