Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberialista ként mi a vélemén...

HunLo kérdése:

Liberialista ként mi a véleményed az lmbtqról és a vívmányairól?

Figyelt kérdés

Vívmány

[link]


A kérdésből kiderűl ,hogy most kimondottan liberalisták,mérsékelt baloldaliak véleményére vagyok kíváncsi!



ápr. 9. 19:16
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:

Ti


Nekem az is elég ,hogy én értem a dolgokat.

Az hogy ti nem vagytok képesek felfogni az én álláspontom miértje ill véleményemet az a ti dolgotok szerencsére nem az enyém :)

ápr. 12. 17:10
 52/55 A kérdező kommentje:

De egyébként a szó mindegy ,ha ugyan azt jelenti ,mint a másik.

Én azt látom rajtatok ,hogy elvesztek a részletekben pedig a két szó ugyan azt jelenti!


De sajnos ti ezt soha nem fogjátok meglátni ,mert a részletek,berögződöttségeitek rabjai vagytok :)


Én innen stől kezdve nem foglalkozok a 49,47-es válaszaival ,mert meguntam az értetlekedéseiteket.Ha értelmesek lennétek nem is foglalkoznátok ilyen részletekkel ,mint ami ez is :)

ápr. 12. 17:13
 53/55 A kérdező kommentje:

47-es

A válaszodra nem is tudom ,hogy mit mondjak.

Csak annyit ,ha enyire okosnak tartod magadat ,hogy ilyen dolgokat kitudsz következtetni akkor miért nem jutszbe az egyetemre?


Menj oda(ha eljutsz egyáltalán oda) és majd az osztálytársaid ill tanáraid ráébresztenek saját magadra.

Én erre csak ennyit tudtam mondani.

ápr. 12. 17:28
 54/55 A kérdező kommentje:
Vita lezárva innentől kezdve tényleg nem fogom elolvasni ezt a 2 személy kommentjeit ill ehhez hasonlókat! :)
ápr. 12. 17:29
 55/55 anonim ***** válasza:
52%

#49

"Ahelyett, hogy békén hagyná mindenki, hadd főjön a saját levében."

Szerintem vicces, hogy szellemileg visszamaradott és azt hiszi, hogy ő értelmes. :D


#51

"Nekem az is elég ,hogy én értem a dolgokat."

Csak nem érted és ez derült ki.

600 évvel ezelőtt a több szerint a Föld lapos volt. Akkor ők is azt gondolták, hogy értik, pont mint te, mégse nekik lett igazuk.


"Az hogy ti nem vagytok képesek felfogni az én álláspontom miértje ill véleményemet az a ti dolgotok szerencsére nem az enyém"

Azt lehet felfogni, aminek van értelme, aminek nincs azt hülyeségnek szokták hívni.


#53

"Csak annyit ,ha enyire okosnak tartod magadat ,hogy ilyen dolgokat kitudsz következtetni akkor miért nem jutszbe az egyetemre?"

Egyetemet végzett software engineer vagyok a világ egyik vezető IT cégénél.

Szívesen.


"Menj oda(ha eljutsz egyáltalán oda) és majd az osztálytársaid ill tanáraid ráébresztenek saját magadra"

Már voltam ott. Bár MSc-t még nem végeztem, de a jövőben az is tervben van.


"Én erre csak ennyit tudtam mondani."

És mit tudsz arra, hogy már egy jó ideje végeztem? Összeomlik benned egy világ?

ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!