Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen ember aki nyilvánosan...

Milyen ember aki nyilvánosan kinyilvánitja hogy szégyenli hogy magyar?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 06:44
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

21:50

En nem elek a hazamban mar tobb evtizede, es En is segiteni erkeztem erre a forumra, de nem ajanlotta ezt senki, mivel az erzeseim iranyitottak, az egyutterzes a magyarok irant, Akik a honfi tarsaim.

Nem tudom lenezni a hazamat, sem a lakossagot, mivel nem Ok dontenek az eletmodrol, hanem a jogszabalyok!

Soha nem tudnek nyilvanosan ilyen lenezoen, megvetoen irni,mint Te. Azert sem, mert szeretettel es egyutterzessel gondolok ezekre az emberekre, s aterzem azt, amit Ok megelnek a mindennapokban.

Nem kellene itt pontosan Amerikarol irogatni, mivel egyaltalan nem olyan rozsas ott a helyzet, mint irod, mivel reszben pontosan amerika volt az, Aki megmergezte ezt a rendszert, talan ezen gondolkozz el!

A csodalatos kulfolddel pedig nem kellene itt annyira dicsekedni,

mivel nagyon sokan csalodnak olyanok, Akik elmennek dolgozni, mert hisznek abban, hogy ott jobb lesz es konnyebb, s aztan csalodniuk kell, s ott vannak kiszolgaltatva, megalazva es kifosztva testileg-lelkileg.

Jelenleg is itt kulfoldon segitek olyan embereknek, Akik igy jartak, hogy idecsabultak, s aztan itt elnek, akar egy bortonben, s fizetes hol van, hol nincs, de lepni mar nem konnyu, mivel penzt keresni jottek, es nem egy luxus turista latogatonak.

En ezeknek segitek es nem vetem meg Oket, hanem egyutterzoen mellettuk allok, es halas vagyok a Teremtomnek, hogy Nekem nem kell ezekkel a nehezsegekkel talalkoznom, hogy nem a sajat boromon kell ezt megtapasztalni, s hidd el nem azert erzek igy, mert kulturaltabb es intelligensebb vagyok, hanem azert mert Enis ember vagyok, s erzo ember, es ezek a honfitarsaim!

Ha segiteni akarsz itt a forumon, akkor ne megbantoan tedd ezt, es ne gogosen, mert hidd el, hogy ott ahol elsz, ott is emberek elnek, s ha abban az orszagban a helyzet jobb, akkor pedig az nem a Te erdemed!

2010. nov. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 e-ditta válasza:

Eddig csak olvasgattam a válaszokat, de most úgy érzem, bele kell nekem is szólni.


Ugyan olvassátok már el a válaszokat: a külföldön élö hozzászóló az egyetlen, aki helyesen!! és szép magyar nyelven fogalmazva!! ír, és a hangneme is udvarias, még amikor ellenérveket hoz fel is. Egyetlen bunkó megjegyzése sincs, és sajnos a legtöbb érv, amit felhozott, az igaz.

Van itt olyan "nagymagyar" válaszoló, akinek egyetlen ékezet sincs a válaszában: gondolom, a válsz, hogy mobilról, Ipodról ír - de ott is meg lehet csinálni, hogy ékezetek is legyenek, csak kicsit több fáradtság meg igényesség kell hozzá. A külföldröl író viszont nyilván vette a fáradságot (mert az valószínütlen, hogy ott magyar billentyüzete lenne), hogy berakja az ékezeteket, amik a magyar nyelv alapvetö részeit képezik, és enélkül az írott szövegek egyáltalán jellemzöek a magyarra.

2010. nov. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
ma 07:04-i hozzászólótol kérdem kellő tisztelettel:Hol látod az összefüggést a föltett kérdés és az általad leirt sajnálatos és az általános helyzetre jellemző jelenség közt?Ha leirtad a jelenséget akkor légyszi azt is ird le hogy Neked ebből mi jön le?Mire következtetsz belőle mert az nem derült ki a leirtakból!!
2010. nov. 11. 07:53
 34/45 anonim ***** válasza:
75%

A kérdésre válaszolva:

- Ellopták a nyugdíját, amit halálos betegsége miatt fiára/lányára akart hagyni.

- Aláírást gyűjtött a családon belüli erőszak ellen, és jött a "Jobbik hívő", és kiosztott neki két pofont, mer nem nekik gyűjt, ezért "hazaáruló". (Ezt láttam.)

- Hisz a demokráciában, és pofátlanságnak veszi, hogy az államfő erőszakolja a vörösiszap gyárat, miközben a károsultak néznek. Normális helyen a károsultak tudnak perelni és nyernek maguktól. Szép ez, amég veled nem történik ilyen, mert akkor se tv, se senki, és perelni se tudsz, akkor rájösz honnan hiányzik az egyenlőség. Erre vállaljál gyereket...

- Gyurcsány elküldte a p.-ba, és magára vette. (Én nem kértem hogy ide kerüljek, rá viszont 4 évre szavaztak azok akiknek beszólt, na kinek kell elmenni?!)

Lehetne folytatni


De amiért én külön szégyellem, azok az emberek:

- Az idős nénik 90%-a nem tudja kultúráltan kifejezni, hogy szeretne leülni a helyemre. Helyette odaáll, nyög kettőt, és odaszól a másiknak: "Nézd már milyen bunkó a mai fiatalság, nem adja át a helyet." (Nem vagyok bunkó, mert nem verem szájba.) Folytatás: Felállok, és erre: "Mostmár nem kell, úgyis leszállok, üljél csak!"

- A tanárok 99%-a nem ért ahhoz amit tanít, emberileg paraszt, és szerintük az oktatás célja, hogy "A gyerekeket egyszerűen meg kellene verni." Bocsmár, nem tanulni jár iskolába, hanem hülyére verődni?! Ezért aztán nem jár fizetésemelés.

- Csak a MÁV, BKV tud sztrájkolni, aki a kisembereknek okoz kárt. Meg is kérdeztem itt, hogy erre ugyan minek törvény, erre a válasz: Franciaországban pl. a TV gyártó dolgozók sztrájkoltak. Egyszerre minden gyárban. A lakosságnak jutott a raktárról TV, nem ők szenvedtek.

- Bizonyos emberek szerint nem a munkából lesz a GDP, hanem a vallási/faji kisebbségek összeveréséből. Erre kb. 20% szavazott.


Nem folytatom, mert minek. Látok napi 5 ilyen embert, ami már ha 6-7 emberrel találkozok simán megvan, és legszívesebben Eladnám az országot az amcsiknak. Ugyan mire jó hogy nem vagyunk csicskák, ha úgy viselkedünk?!

És nem a politikusainkat kell hibáztatni, mi szavazunk rájuk! Ittvan az LMP, nem szavazunk rá. Azért ilyenek a politikusok, mert erre van igénye a fent leírt embereknek.

2010. nov. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:

először is, ha vki azt mondja, hogy nem tetszik neki, ami az országban folyik és ezért szégyenli, hogy magyar az hülye. hogy tudjátok az utóbbi 10-20-30 évre levetíteni a kérdést?!nekem ha vki azt mondja, hogy magyar az azt jelenti, hogy nem szeret itt élni (pl Bp.) de nem szereti az Alföldet, Mecseket, Balcsit és úgy általában mindent ami Mo.-n van. próbáljatok már visszagondolni egy kicsit 1000-be. én büszke vagyok arra, hogy magyar lehet, mert szép hosszú küzdelmes a történelmünk és sztem jelenleg sem vagyunk, olyan rohadt szar helyzetben.

ja és még vmi. Itt kb senki sem az úgynevezett "ősmagyaroktól" származik, mivel már annyit keveredtünk a németekkel, szlovákokkal románokkal a törnélem folyamán, hogy tulajdonképpen már mind1. Tehát ha nem vki azt mondja, hogy ő magyar és szeret magyar lenni, akkor azzal nem azt, mondja h éljen a Viktor, hanem, hogy éljen Mo. - történelmünk a tájaink, szokásaink stb.

2010. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:
bocsi elrontottam: "de szereti a Mecseket"
2010. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Figyelj ide, engem meg az olyan megjegyzések akasztanak ki, amikor valakinek az a lehető legnagyobb problémája, h valaki ékezet nélkül ír, meg kisbetűkkel ír meg sorolhatnám, ami mind a gyors, netes írás jellemzője, és mindeközben lehet persze éppen nyelvtan tanár is, és nyilván máshol nem is ír így, de azért ne itt akarjuk megmutatni, h valaki hű de helyesn tud írni. Ugyanis az ékezet nélküliség pl barpomira nem a helyesírás kérdése ... sok laptop is olyan, ha nem itt vette és sorolhatnám.

Ez egyfajta kicsinyesség, amibe tök jól bele lehet kötni, csak értelmét nem látom.

Na mindegy, csak én meg ezt nem bírtam ki, hogy ne tegyem szóvá.

Inkább a tartalomra figyeljünk ...

2010. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
87%
SZAR EMBER!!!
2010. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
91%
ma 12:02-nek!!Pontosan ez a véleményem nekem is ha a föltett kérdésre akarnék válaszolni,csak én nem tudtam ilyen tömören megfogalmazni!
2010. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 Hunor60 válasza:
91%
A kérdésre válaszolva: Milyen ember? - az olyan szocliberális-imrekertészes-bomlasztótapló fajta. Nem tudom akad-e olyan nép ezen a földön, amelyik felvetné egyáltalán ezt a kérdést. Bár 1 népet biztosan tudok, amelyiknek jogosan kéne szégyenlenie magát, de az nem veti fel ezt soha... Természetes dolog, hogy büszkén vállalom a hazámat, a magyarságomat, mert az egyértelmű, hogy nem vagyok azonos némely balfék politikusunkkal. Ők majd mennek a süllyesztőbe, a feledés lesz a sorsuk. Aki pedig valóban tett ezért a hazáért önzetlenül, azoknak nevét megőrizzük, megőrzi majd a történelem.
2010. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!