Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen ember aki nyilvánosan...

Milyen ember aki nyilvánosan kinyilvánitja hogy szégyenli hogy magyar?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 06:44
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
69%

ma 11:36

még annyit ehhez:Ha majd kikaparták a tiszta gondolkodású emberek Neked is a gesztenyét akkor lessz pofád odaállni enni??

2010. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
szégyenlős :o)
2010. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
78%

81%


És kit érdekel külföld? Gondolom te tipikusan az az ember vagy, aki másnak akar megfelelni. Én tökéletesen torkonszarom, hogy pl egy amerikai mit gondol, meg mit tud, amíg képes egy tv műsorban kijelenteni, hogy szerinte Európa egy ország. Nem érdekel, mit gondolnak a külföldiek, pláne nem a környező országok, mert arra se méltatom őket, hogy foglalkozzak egy kicsit is velük. Persze lehet, hogy te slota-párti, vagy bukarest-bérenc vagy, de én ezektől elhatárolódok.

A szinkron kapcsán: te beteg vagy. Egy Szabó Gyula, egy Hacser Józsa, egy Czvetkó Sándor, egy Szakácsi Sándor, egy Rajhona, Lux, Minárovits Peti és lehetne sorolni nagyon-nagyon sokat tettek le az asztalra, és művészi szintre emelték a szinkront. Nézz meg egy Csengetett Mylordot angolul és magyarul, vagy bármi mást egész nyugodtan, ha nem látsz / érzel különbséget, akkor tényleg hülye vagy. És a különbség nem abból fog állni, hogy mondjuk nem értesz angolul.

Beszéd: látod, te azt hozod le, hogy trágár beszéd, de afelett elsiklasz, hogy a magyar egy igen-igen nehéz nyelv, mennyire a régmúltba vezet, mekkora a szókészlete, hogy mennyire egyedülálló (és nem csak Európában), a ragok, a hangrendek, és megint lehetne sorolni, de felesleges.

Én azt hiszem, hogy nagy ökörség általánosítani, a magyarság nem szégyellni való. Abszolút kijelenthető, hogy csak egyes emberek miatt kell szégyenkezni, erre te vagy a mellékelt ábra.

Csak megsúgom, hogy ahol eszel, oda ne szarj, mert nem túl egészséges. Vagy ne írjak rébuszokban? Ok. Ne nagyon fikázd az országot, mert nagyon nem leszel népszerű :D

2010. nov. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem szégyellem a magyarságomat, de a többi magyar helyett is nekem kell szégyenkeznem és még sok más magyar embernek, akinek honfitársaival ellentétben nem azon jár az agya, hogy kit hibáztassanak, kit gyűlöljenek, mocskoljanak, hogy k*rják át a másikat, hogyan ügyeskedjék ki magukat a munka és a felelősség alól, hogyan trehánykodják el a dolgukat, hogyan tagadják le mindezt és hogyan legyen közbe akkora arcuk mintha ők szarták volna a világot.
2010. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
45%

A ma 11:36-os vagyok: éppen ezért nem élek már több mint 20 éve Magyarországon, mert szégyellnivaló, ami ott van.

Amióta látom, hogy mit jelent a kultúra, aróta mégjobban örülök, hogy nem kell ott élnem, és a begyepesedett embereket hallgatnom/látmon, akik el vannak saját maguktól szállva, de fogalmuk sincs arról, hogy mennyire szánalmas, hogy nem képesek reálisan látni se magukat, se az országot.

2010. nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
87%

14:01

Ha igy erzel, hogy akkor nem is ertem azt, hogy mit keresel ezen a forumon jelenleg, hiszen ez egy magyar nyelvu forum.

Vagy lehetseges, hogy megis hianyoznak Neked a magyarok, vagy csak a buszkeseged, a gogod hozott ide?

2010. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ!Azt hiszem ez volt az első és utolsó ilyen jellegű kérdés amit föltettem.Nekem ebből az jött le hogy inkább sokan nem azt szégyenlik hogy magyarok, hanem azt hogy milyen tehetetlenek vagyunk a sok szégyenlenivaló miatt ami nálunk megy.Sajnos ez a tehetetlenség képes odáig fajulni némelyekben(néha jogosan!!)hogy úgy gondolják kimondhatják hogy szégyen magyarnak lenni.Személy szerint én büszke vagyok rá de a büszkeségembe sok keserűség vegyül a sok szemétség miatt!!
2010. nov. 10. 18:49
 28/45 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, nem csak fikázni kéne ezt az országot, hanem élhetőbbé tenni. Persze nem mellveregetéssel, hanem szorgalmas munkával, gyerekvállalással, és összetartással. A magyar nagyon széthúzó nép. Sokkal jobban össze kéne fognunk. És együtt változtatni, hogy jobb legyen.
2010. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
12%

A 11:36-os; illetve 14:01-es vagyok még egyszer és utoljára:


"Ha igy erzel, hogy akkor nem is ertem azt, hogy mit keresel ezen a forumon jelenleg, hiszen ez egy magyar nyelvu forum.

Vagy lehetseges, hogy megis hianyoznak Neked a magyarok"


NEKEM nem azzal van bajom, hogy MAGARUL beszélnek MO-on, illetve ezen a fórumon.

Itt azért vagyok, mert rokonok hivták fel a figyelmemet erre az oldalra, meg arra, hogy sokszor tudnék JÓ tanácsokat, válaszokat adni kérdezöknek - és az eddigi visszajelzésekböl ez igy is van. Azért vagyok ezen az oldalon, mert segiteni szeretnék egyeseknek, akik igénylik ezt.

Egyébként NEM hiányoznak nekem a magyarok - tulajdonképpen kapcsolatom CSAK a közvetlen családdal van, de az is internetre és telefonra korlátozódik leginkább külsö okok miatt. Viszont amióta ezt az oldalt olvasom, azóta még jobban megdöbbent, hogy mennyire tudatlanok a ma MO-on élö emberek, mennyire primitiv a többség és milyen igénytelenek lettek a magyarok. Itt megint föként a trágár beszéd a feltünö, meg az, hogy alig van olyan, aki nem csak JOGOKAT követel, hanem a KÖTELESSÉGEIT is teljesiti.

HIdd el, kicsit távolabbról már nem szemellenzösen nézi az ember a dolgokat.


Sokszor inkább szégyellni kell, hogy valaki magyar (mai magyar), és büszkének lenni nem igazán van mire.

2010. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

ma 21:50---ha valaki elment innét mert nem tetszett neki itt ,azzal bár azonosulni nem tudok,de nem is itélem el.Legföljebb nem tartom tisztességesnek hátrakiabálva észt osztani-de ez más téma lenne.

Azokatnak a megnyilvánulását azonban akik itt vannak és kinyilvánitják hogy szégyenlik a magyarságukat már kevésbé tudom megérteni és tolerálni.

2010. nov. 10. 22:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!