Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról? (gördeszkások vs. öregek)

2010. nov. 23. 13:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
64%
Tipikus bunkómagyarok, a "hülyegyerek, mit deszkázó k*rvaanyád, nedeszkázzá" hozzáállással. Ez nem csak a videón van így, nem egyszer láttam már élőben. Sajnálom a srácokat, hogy mindenhol csak a gyűlöletbe futnak.
2010. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
78%
Hát hogyha nem az ő veteményes kertjén deszkázik, akkor befoghatja, mert közterület.... Idióták
2010. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Még mindig jobb, hogy nem wowoznak egész nap, hanem szocializálodnak.
2010. nov. 23. 13:54
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

"Még mindig jobb, hogy nem wowoznak egész nap, hanem szocializálodnak."


Így is van, az én gyerekkoromban a "ne focizzál az utcán" volt a divat az öregek részéről.

2010. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
82%
ne wowozzá közterületen b szki!
2010. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
40%

ezt a videót nemrég rakták ki a n*p*sz*rra xD

Amúgy igazuk van az öregeknek.Én is nem egyszer láttam már gördeszkásokat rongálni vagy épp majdnem nekimentek a gördeszkával a kisgyereknek szóval nem közterületre való játék mert másra veszélyes lehet!

2010. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
43%

"szóval nem közterületre való játék mert másra veszélyes lehet!"


Akkor mégis hova menjenek? Mert a videón is mindenki elküldi őket, hogy menjenek onnan, csak azt nem bírja megmondani, hogy hova. Erdőbe meg nem lehet deszkázni.

2010. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
70%
Sok a bunkó az biztos, viszont az is biztos, hogy ez a csattogás is rohadt idegesítő, szóval nem tudom, hogy hol az igazság. Legjobb az lenne ha lennének kifejezetten erre kialakított helyek, ahol nyugodtan tudnának a gyerekek deszkázni vagy korizni.
2010. nov. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
79%
Hát az elején volt egy normális bácsi,bárcsak az összes idős ember ilyen lenne. Én tisztelem az időseket,sokszor elbeszélgetek velük a buszon,utcán és álltalában jó benyomást keltek,de volt már olyan is,hogy helyre raktam a sinek mentén megrongált köveket,mégis belém kötött egy idős néni,hogy a qva anyám mit rongálok? Perzse ,csak akkor szólt mikor már nem volt velem szemben ,hanem messzebb járt. Utána mentem ,hogy megbeszéljük értelmesen,de csak játszotta ,hogy mennyire fél,pedig nem vagyok egy izomember! Az iyenekkel a fxom kivan! Volt már olyan is ,hogyeste halkan gitároztunk kiszóltak,hogy legyünk hallkabban értelmesen szólt,mi is értelmesen válaszoltunk,el is raktuk!! de ,ha valaki eleve így áll hozzád ,azt még sajnálni sem tudom a deszka csapkodás miatt!! Ráadásul VAN IDJE PIHENNI!! KÖZTERÜLET GYÖKEREK!!!
2010. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
29%

Tanuljátok meg: az idősebbeknek mindig igaza van!

Még akkor is ha szerintetek nem

2010. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!