Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról? (gördeszkások vs. öregek)

2010. nov. 23. 13:32
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%

Igen vannak ilyen autósok.De a legtöbb munkába megy, szállít valamit és még sorolhatnám.

És elég kicsinyes gondolkodásra vall, ha nem veszed észre, hogy ez a deszkázás egy felesleges kockázatvállalás.Ami merőben különbözik a szükséges kockázatvállalástól.Még mielőtt jönnél a piás sofőrökkel meg miegymással,azért azt mindenki tudja, hogy ezek a jelenségek az összes autóshoz mérten csak kis százalékban vannak jelen.És mi az, hogy nem elég érv a balesetveszély??

Pontosan, hogy elég érv ez egy olyan tevékenységnél, ami csak pár tini szórakozását elégíti ki,viszont-e cselekmény véghezvitelénél a környezetben lévő személyek épsége és tárgyak állaga az ami veszélyeztetve van.

Ezekből következik, hogy ha nem köztereken, nem "civil" lakosság közelében csinálják, mondjuk kibérelnek egy telket és pályát csinálnak rá vagy otthon a kertben, akkor mindenki lesz..ja, hogy miben teszel kárt,mert te a sajád, vagy szülők vagyonában teszel kárt.

Tehát a megoldás az lenne, hogy ha ennyire elszánt deszkások vannak, akkor legyen annyi akaratuk arra is, hogy csak! saját magukat veszélyeztesség.Vagyis oldják meg maguk a helyproblémát magánterületen.

2010. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el mennyire hülye emberek léteznek...

Baxod, BALESETVESZÉLY? Minden egyes közlekedési eszköz balesetveszélyes. 2 Dolog kell hogy elkerüljék gördeszkán:

Ne állj a deszkás elé, ne menjen feléd a deszkás. Nem deszkázok, de szerintem a többségnek, ahová te nem tartozol sajnos, van annyi esze h magától tudja. És hidd el nem fog oldalra kirepülni a lábuk alól és levágni senki nyakát sem.

Szóval 1:10 000-hez az esélye, hogy komolyabb sérülést okozzanak vele véletlenül, de tiltsuk be mert úgyis minekaz, csináljanak mást...

"egy felesleges kockázatvállalás.Ami merőben különbözik a szükséges kockázatvállalástól" Nem felesleges. Jól néz ki, és ha nagy placcon vannak megnézhetik az arra járók. Ebben a videóban is volt akiknek tetszett. De ezt csak úgy írom már. Annyi mindenbe belelehetne kötni amit írtál.

Csak azt írd meg: Rossz tapasztalataid voltak deszkásokkal? Mert még akkor megérteném.

2010. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Amúgy röhejes.Megmagyarázom neked miért más az autó és te ezt nem fogod fel, hanem még mindig ott vagy, hogy az is balesetveszélyes.Legalább az én érvelésemre reagálnál,de nem valahol leragadtál,mert arra még nem tudtál reagálni.

Tudod én szívesen elbohóckodnék itt veled, ha alkalmas lennél a vitára,de nem vagy az a fent említettek miatt.


De azért így búcsúzóul:te is elismered, hogy okozhat személyi sérülést, anyagi kárt a deszkázás.Akkor miért kell ezzel a tudattal a deszkázónak veszélyeztetni másokat?Ugyanis ha kárt okoz, köteles lesz azt megtéríteni és így tulajdonképpen a suttyó is rosszul jár.

Ha mindezek tudatában ugrálgat a lépcsőkön meg kitudja még min, nem lenne egyszerűbb azt mondani:Állj, majd hülye leszek veszélyeztetni mást, aztán még fizethetek is, ha valamit elrontok.

2010. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

tegnap 14:10 vagyok


látom jól lepontoztatok pedig igazam van!Baleset veszélyes!

Ja még a járműről is letették őket!Miért??Mert nem tudnak viselkedni!

2010. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

19:30

Reménytelen vagy. Nem hiába 41%-os. Mindig megbánom ha valakinek bunkó mód megírom az őszintét, most sincs másképp, de hát ha egyszer...


"Megmagyarázom neked miért más az autó" Már ez is rég rossz, hogy azt hiszed attól igazad lesz ha bebizonyítod hogy más. Azt sem lehet amúgy, de nem az a lényeg, korábban is írtam, hanem hogy azért mert "AKÁR MÉG meg is történhet" rossz érv, bármi megtörténhet, bármelyik jármű izével, de... azt akartam írni hogy gondolj bele de úgyse fogsz, szóval csak kijelentem: Az ember vigyáz magára. A gördeszkás nem akar idegeneket gerincbe ollie-zni, tehát vigyáz a másikra.(kivétel mindenhol akad) Így elég kicsi az esélye.


"l:te is elismered, hogy okozhat személyi sérülést, anyagi kárt a deszkázás." LOL, én ezt írtam:"1:10 000-hez az esélye, hogy komolyabb sérülést okozzanak vele véletlenül" Elnézhettél pár nullát.

2010. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
szerintem a kisgyerekekre a gördeszkához képest az autó sokkal veszélyesebb. tiltsuk már be!
2010. nov. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

41%


kicsit röhejes az érvelésed

most nem azért de a gépkocsi használat lényegesen nagyobb kárt okoz életben és javakban mint a gördeszka


csak neked: a gördeszkázás nem öl meg évente senkit

2010. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
Énis deszkázom mindenhonnan elkülddtek minket is. Hiába vannak skateparkok, hogyha a gyerek annyira jól még nem nyomja. Énis kimentem az erzsébet térre, az ott lévők 75% iszik, cigizik a maradék meg deszkázik. Inkább kitiltanak mindenhonnan,"fujj nyomi deszkás takaroggyá má innen" , de ha kimész focizni pl az egyetem térre (ahonnan most kivan tiltva a deszka) akkor leseszarnak ha meg deszkával 2 percen belül 60 öreg oda jön hogy ez nem sport stb. SZÁNALOM. Magyarországon sajnos csak a foci foci ... ://
2011. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
49% mindenben kereshetnénk hibát. látom téged nem érdekel semmi elszántan. ennyi erővel az is baj ha kávéval a kezünkben megyünk az utcán mert elesünk és leforrázunk valakit aki 8-as fokú égési sérülést szenved, mi? egy suttyó, paraszt, igaz bun.kó, f@szfej sutyerák vagy, aki bölcsnek, okosnak tartja magát. egyik hozzászólásodban "a gyökér alól kirepül a deszka és betörik az ablak" jót röhögtam lol sok az esélye ilyesminek. kiráz a hideg az akkor seg.gfej buzeráns gec.iktől mint te. mennél el a jó büdös halál f.szára, menj és zárkozz be szépen egy gumiszobába ott semmi bántódásod nem esik te sz.arcsimbók.
2011. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!