Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról? (gördeszkások vs. öregek)

2010. nov. 23. 13:32
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
80%

Mikor-kinek.

Biztos volt hogy teljesen jogtalanul, modortalanul zavarták el őket, de pl metrón? És még el is neveti magát valamelyik?...

2010. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
40%
Éppen azért közterület, mert nem pár taknyos deszkás kölök fogja megmondani, hogy ott mit szabad, s mit nem.Ugyanis a többséget zavarja, hogy majomkodnak a köztereken, balasetveszélyes(ne mondd már, ha ráesel egy gyerekre az neki nem fáj) éppen ezért jogos, hogy elküldenek a bánatba te szerencsétlen.......
2010. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
23%

én az öregeknek adok igazat

eltudom képzelni h ezek a taknyosok nem csak deszkáztak

láttam sokat ..kiprovokálják az embert

22/L

2010. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a taták meg nyanyák is legalább annyit provokálnak, mint a tinik. Ennyit erről. Nem csak jólelkű, meg kedves nénik-bácsik vannak, hanem olyanok is, hogy nehéz megállnom , hogy ne csupáljam meg.
2010. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
46%
A lakóházaknál valóban nem kéne, de nézve videót direkt kiprovokálták az embereket, egy-két pofont megérdemeltek volna.
2010. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
56%
Én az öregeknek adok igazat, viszont a deszkásokat is megértem, mert nincs olyan hely ahol szabadon művelhetnék e sportot.Aki meg azon háborog, hogy az idősek pihenni akarnak az kapja be mert bizonyos kor után kell az a délutáni egy két óra szunyálás.aki meg műemléken, szobrok talapzatán, esetleg nem kevés pénzért csináltatott járdán lépcsőn ugrál azt nyakon verném én is!És valamiért ezek a srácok sem a SAJÁT házuk előtt csörögtek a deszkával....
2010. nov. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
13%

én kiállítanék, egy-két nagy darab fekete öltönyös gorillát, a deszkások védelmében, megnézném, ki merne beszólni


vagy egy népes cigányfamiliát kellene felbérelni, mekkora kuss lenne, ki sem mernének nézni

2010. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
22%
tanulják meg az idősek amig mi fizetjük a nyugdijukat, addig bizony kuss van
2010. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
27%

ma 15:50


érdekes egy gyereket sem láttam a környélken, akire rá lehetett volna esni (max aki deszkázott)

ellenben sok acsargó fazst azt igen, akinek csak addig nagy a szája, amig nem a cigókba kell belekötni

2010. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
12%

látom sok a taknyos tini aki lepontozott az igazamért

szégyen...

2010. nov. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!