Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Állítólag megint szervezkednek...

Állítólag megint szervezkednek az emberek. Szerintetek lesznek zavargások Márc.15. én?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 21:37
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Kössz szépen.


Megpróbáltam logikai szempontból rávilágítani ahogy én látom, hogy miért nem lehet mindenki megelégedésére tenni. És még egy-két olyan kérdést amire olyan könnyűnek tűnik a válasz.


Aki meg akarja érteni, ebből biztosan logikailag tudja követni a miértre a választ. Viszont aki csak kötöekedni akart eddig is annak mindegy mit mondunk mert az úgysem akar semmi érvre hallgatni, olyannak csak egy a lényeg, hogy minél több rosszat koholjon, ha már nekik nem sikerült kormányra kerülni, akkor ne tudjon más se Magyarországot építeni. Ezért minden rosszat összehord, még ha alaptaplanul is. Hazudni jól megtanultak az elműlt 8 év alatt!

2011. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!