Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Állítólag megint szervezkednek...

Állítólag megint szervezkednek az emberek. Szerintetek lesznek zavargások Márc.15. én?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 21:37
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
59%

" elvileg az ország 2/3 része megválasztotta a kormányt."



Legalább ne hazudozz már! Még elvileg is csak 54% a gyakorlatban ha azt mondom, hogy Magyarország lakosságának 20%-a akar Orbán kormányt akkor már a dupláját mondtam annak aki ténylegesen azt akar.

2011. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
38%

Én/Mi már a választások előtt is mondtam/tuk,hogy ez lesz, nem hittek nekünk."Majd lesz itt még kolbászból a kerítés"válasz jött rá!Ezzel szemben a Kerítést és a Kolbászt is ellopták!

Egyiket a politikusok,másikat a romák!

2011. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
16%

"Legalább ne hazudozz már! Még elvileg is csak 54% a gyakorlatban ha azt mondom, hogy Magyarország lakosságának 20%-a akar Orbán kormányt akkor már a dupláját mondtam annak aki ténylegesen azt akar."


Statisztikailag az ország 2/3-a szavazott rájuk. Az a 3-4millió (nincs kedvem utánanézni) szavazó eléggé reprezentatív minta egy közvéleménykutatás során. Lehet sírni, de "teccettek vóna jobbat alkotni"!

2011. márc. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
30%
A jobbikos ócska gyökerek mindig találnak okot a tüntetésre.Így járnak akiknek nem jut lyuk..A demokraták nem hőzöngenek,majd 4 év múlva küldik el a csutitörpét a francba.
2011. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 doboszoli ***** válasza:
30%
Az idő közeledtével ez a kérdés egyre inkább foglalkoztathatja a "felhatalmazottakat" is.D)
2011. márc. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
0%
A jobbik deklarálta, hogy most az utcán fognak politizálni, valami cigányozás meg zsidózás úgy is lesz, mivel akkora hazafik , hogy megtisztelik ezzel az ünnepet. Majd meglátjuk.
2011. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Kizárt,hogy legyenek,mert akik csinálták,többek közt 2006-ban,azok szervezői/FIDESZ/bennt ülnek a parlamentben.Tehát a csűrhe most csendben marad,mert nincs aki fizesse a 600.-FT óradíjat!/minimum/
2011. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
csak én vettem észre, mekkora fidesz/mszp-pénzből élő csőcselék írogat ide tonnaszám? :D
2011. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
39%

Üdv kedves "csőcseléktársunk" abból az alkalomból,

hogy már Te is közénk tartozol.


Igaz, én csak havi 27ezer forint szociális járadékból írogatok, azzal pénzelnek a 40% egészség romlásom okán, amit 2006-2008 között szereztem be az MSZP miatt.

Neked biztosan több jut amiből éldegélve ide írogatsz!



-" "Szerintetek lesznek zavargások Márc.15. én?"

Kizárt,hogy legyenek,mert akik csinálták,többek közt 2006-ban,azok szervezői ... bennt ülnek a parlamentben.Tehát a csűrhe most csendben marad,mert nincs aki fizesse a 600.-FT óradíjat!/minimum/"-


Szóval akkor szerinted is megfizették azt a "csürhét" akik a tv székháznál a tömeg közé vegyülve gyujtogattak randalíroztak, amit azután rá lehetett fogni a békés tüntetőkre? Csak mert szerintem is.. Viszont 600 Ftért nem mentek volna oda, lehetett az fejenként 6000,- is (vagy több), nem voltak sokan, viszont az volt a feladatuk mint a gyutacsnak a puskaporban, a békés emberek között.



-"A kis kétharmadosnak üzenném, hogy számoljon kicsit utána: a szavazattal rendelkező állampolgároknak csak az egyharmada szavazott a Fideszre. Másik egyharmad a többi pártra szavazott, az utolsó harmad pedig otthon maradt."-


A kérdésem, az a harmad aki otthon maradt az mind MSZP-s lenne? Netán mind FIDESZ-es? Netán egyéb. A nagy számok törvénye alapján az a része is hasonlóan oszlana meg mint a ténylegesen szavazók aránya. Tehát azt a csoportot nem kell külön figyelembe venni mert az arány statisztikusan hasonló lenne. Másrészt ha úgy döntöttek, hogy nem járulnak hozzá egyik párt megerősítéséhez sem, akkor még különösen nem kell figyelembe venni őket, mivel ők sem vették figyelembe a megnyíló lehetőséget. Ők kivonták magukat (joguk van hozzá) akkor nincsnek is abban a helyzetben, hogy számoljunk velük. A lehetőség mindenkinek adott volt, ez az ő döntésük.



-"Én/Mi már a választások előtt is mondtam/tuk,hogy ez lesz, nem hittek nekünk."Majd lesz itt még kolbászból a kerítés"válasz jött rá!Ezzel szemben a Kerítést és a Kolbászt is ellopták!"-


Milyen igaz, erről találtam valami érdekeset:

http://www.youtube.com/watch?v=tzaP2Iq9JPQ&feature=player_de..

2011. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 doboszoli ***** válasza:
29%

Balu!

Akkor is ilyen vadul véded majd vezéred intézkedéseit, ha majd kivizsgáltatja, hogy a 40% kamu, és mehetsz dolgozni a 2019-ben létrejövő("teremtett") munkahelyekre? Tudod, hosszútávon...

2011. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!