Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lesz-e jövője a Magyaroknak...

Lesz-e jövője a Magyaroknak és az országuknak? Mi lesz velünk?

Figyelt kérdés

A szomszédaink gyűlölnek vagy lenéznek esetleg mindkettő.

Már nagyon régóta lejáratnak és rossz színben tűntetnek fel minket a nemzetközi sajtóban?(Osztrák újságban megjelent,hogy Robert Fico nem mer a magyar légtér felett átrepülni,mert fél,hogy lelövik)Szlovákiában azt tanítják,hogy ők ezer évig a rabszolgáink voltak és ezt eladják a világnak. Mások is megpóbálnak/tak minket idegengyűlölőnek beállítani. Mi magunk meg nem védjük az érdekeinket. Az idétlen politikusok meg szétzilálták az országot. Már a magyarok is egymás ellen vannak? Így elég nehéz.

Itt a válság meg jön a klímaváltozás. nekünk már csak rosszabb lesz.

A politikusok eladták a fejünk fölül a tetőt utána meg a lábunk alól a földet.A földüket. Nincs semmink. Az ekevesünk meg kicsúszik a kezünk közül. (a gáz a kanadaiaké lett,a termálvízzel nem tudunk mit kezdeni,értéke s szürkemarha is,de nem tudjuk kihasználni).

nem tudjuk magunkat eladni európának. Vagy nem ismernek minket vagy csak a rosszat tudják. Estelagazt ahogy más nemzetek belítottak minket.

Nekünk már nincs hitelünk,szavunk.

A jövőben minket és a hazánka nagyon ki fogják használni.

Nem a mi kezünkben lesz az irányítás hanem már nemzetekében és nagy külföldi cégekében. Nem lesz belőlünk semmi.

A mindekori magy kormány gyenge ahhoz,hogy képviselje az ország érdekei.Csaka magukét nézik. Nem tudnaka határokon élő Magyarokon sem segíteni. A Csángók még mindíg alig tanulhatnak magyarul.

Az egy dolog,hogy mások ássák a sírunkat,de mi támogatjuk és szabad utan engedünk nekik. Betetőzés képpen mi is ássuk.Nincs összetartás.

Szerintem nem lesz még 1000 évünk,de 500 se. Szépen lassan ki fogunk halni.Kicsinálnak minket és a nyelvünk is le fog tűnni. Aztán majd egyesek a csontjainkon fognak táncolnak.

Miket olvastam itt-ott.mennyire nem szeettek minket régeben sem. Most meg.

Pegid mi és érünk annyit,mint bármelyik másik Európai nemzet.


Szerintem mi vagyunk a llgbutább nemzet. Mi nem is akarjuk magunkt megvédeni. Mindekimás büszek a történelmére mi nem is nagyon alkarjuk tudni honnan jöttünk.

Ha valami érdemi történik az mindíg csak egyéni erőből és forásból.

Az álam miértnem dolgozik értünk?


2009. febr. 24. 19:56
1 2 3
 21/24 Hanák József ***** válasza:
100%

"Kiket értesz ingyenélők alatt? Én is munkanélküli vagyok.

Hallottam már,hogy miattunk nem megy az országnak."


Nem erre gondoltam, hanem a politikai, "elitre" mint ingyenélőkre. Sajnos a sokmilliós fizetésekért csak kárt okoztak az elmúlt 20 évben.

2009. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

"X ország napilapjában eddig magyarokról szóló cikkben három féle kifejezést is olvastam:"

Hol olvastad? beraknál egy linket róla, mert én még sehol nem találkoztam ezzel.

Szerintem ez csak kitaláció.

2009. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

09:07

tudod ha én változtatok a mentalitásomon akkor lehet,hogy nem látom majd olyan borúsan a helyzetet de attól még jobb nem lesz az országnak.

Miért ne lehetne akár ujjal mutogatni a politikusokra.

Aki politikus lesz azviselje el ha mutogatnak

rá,ócsárolják,stb. Azért legyen az,hogy az országon segítsen és ne a saját pénztárcáján.


10:19

Azért írnak ilyeneket,mert nem ismernek minket.

Mint írtam mi meg hagyjuk,hogy beáállitsanak ilyennek.

2009. márc. 2. 19:35
 24/24 anonim ***** válasza:

Érdekljődjetek nézzetek utána nagyapátoknak dédapátoknak felmenőiteknek! Higyjétek el ez erőt ad...

Érezzétek magatokban a magyar vért! ha valaki nem érzi azzal nem lehet összefogni! Ébredj alvó nemzet

2010. jan. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!