Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberekben miért van ilyen...

Az emberekben miért van ilyen brutális mértékű gyűlölet a melegek ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvasom, hogy sokan egyszerűen kiirtanák a melegeket, vagy jobb esetben elaltatnák őket, mint egy kutyát...

Szerintem ez nagyon brutális. Én eddig a közönyösség teljes erejével szartam le a témát, de komolyan mondom, hogy az interneten olvasható kommentek hatására annyira megsajnáltam őket, hogy egy ideje teljesen melegpárti lettem és szinte minden jogot megadnék nekik. Nem viccelek, tényleg ez az oka. Kezdem megérteni, hogy az amcsik miért találták ki a "BashBack" nevű szervezetet, pedig én mindig elleneztem az erőszakot. De most komolyan, mire jó ez a gyűlölködés ? A cigányellenességet megértem, a politikusellenességet is, de a melegek mit ártottak ennek az országnak ? Ha jól tudom, Magyarországon nincs bársonymaffia, a melegek nem lopnak vagy ilyesmi.

Ha néha beírom, hogy talán nem kellene ilyen drasztikusan nyomni a dolgokat, akkor rögtön zsidó vagyok és b*zi, konzumidióta, "eszdéeszes", libsibibsi, cionista, agymosott- csupa olyan dolog, aminek köze nincs a témához.

Úgy érzem, hogy az egész nincs arányban. Attól, hogy valaki nem azt szereti mint a többiek, talán nem kellene összeverni, megölni meg végképp nem, főleg nem a gyerekeket!

Ez is egy hülyeség, hogy egy csomó ember elvetetné a gyerekét, ha megtudná, hogy meleg lesz... ilyenkor bezzeg jöhet az abortusz.

Tényleg, egyszerűen nem értem.

Amúgy ha a kérdésemből nem derült volna ki, nem vagyok sem zsidó sem meleg, és még az "agymosott" vádat is visszautasítom.


2011. ápr. 9. 02:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem a hozzáállásukat, hiszen semmiben sem különböznek mint a heterók, köztünk is vannak exhibicionisták akik régen a Budapest parádén vonultak fel,(bőr tangában, meg bikiniben) ők meg évente egyszer a jogaikért vonulnak, más országokban a heterók is együtt buliznak velük, itt meg vénasszonyok dobálják őket tojással. És ha eddig nem is volt miért vonulniuk, most már igazán van, az alkotmányba durva dolog beleírni hogy csak nő és férfi házassága ismerhető el. Így se nem házasodhatnak, se nem fogadhatnak örökbe (pedig állítom, hogy sokuk jobb szülő lenne mint a mostani szülők), sőt magasról tesznek rájuk.

Szeretem a melegeket, és elítélem az olyan embert aki azért utál valakit csak mert annak született, de még mindig divat szidni őket, mint a zsidókat, a cigányokat, talán mert jobb másokat becsmérelni és okolni a saját életünk alakulása miatt, vagy csak mert így elterelődnek a gondolatink a gondjainkról, vagy csak mert a többi is ezt teszi.

2011. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a melegeket utálják, vagy azt, amit csinálnak. Bár amit csinálnak, azt én is utálom, de nem tudom, hogyan lehetne még ezt kinyilvánítani.
2011. ápr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy midnig addig pattognak amig valaki le nem üti őket. Akkor meg jön a diszkriminációról szóló liberális baromság.. Fel kellene fogniuk,hogy ők is csak egy kisebbség,és a kisebbségnek kell a nagy többséghez alkalmazkodni. Eléldegélni úgy is el lehet,ha nem rázza a szőrös seggét az ember rózsaszin transzfesztitának öltözve az utcán. A kisujjadat nyújtod,és a karodat tépnék le,átforudltak már a ló túlsó oldalára.Ha nem csinálnának folyamatosan polgárpukkasztó baromságokat,meg nem majréznának gyerekért,házasságért (mondjuk a házassággal pont nincs bajom) akkor mindenki szarna a fejükre,és ők is boldogabbak lennének.

Szeretik hangoztatni,hogy ez természetes,amit nem is tagadok,az állatvilágban is megfigyelhető a homoszexualitás.Viszont ezzel együtt azt is el kell fogadniuk,hogy nem véletlenül nem képesek utódnemzésre,ez is pont olyan természetes..

2011. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

egy demokrácia fokmérője az, hogy mennyire tolerálod a kisebbségeket

ugyanis nem az a kunszt ha együtt bégetsz a nyájjal, hanem az, hogy el tudsz fogadni más embereket is, akik nem ugyanolyan mint te, nem úgy gondolkodnak ahogy te.


úgyhogy elöző, téged kéne leütni, hogy egy kicsit észhez térj. a világot nem te szűlted, neked is alkalmazkodnod kell, nem csak másoktól kell elvárnod

2011. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Ez azért elgondolkodtató. A cigányokra jellemző a lopás, az agresszió és mégis.... komolyan mondom, nem értem az embereket, egyszerűen nem....


[link]

2011. máj. 11. 02:20
 26/26 anonim ***** válasza:

Pont hogy a melegek (azon belül is egy bizonyos réteg,természetesen kivételek,INTELLIGENS emberek a homoszexuálisok között is vannak)várják el azt,hogy az egész világ hozzájuk alkalmazkodjon.Évezredeken keresztül nem házasodhattak,márpedig ha ez természetes dolog (és az is),akkor régen is voltak melegek.Elfogadták,hogy nem lehet gyerekük,és nem rikácsoltak állandóan jogokért .

A le nem üti őket egy szimbolikus kifejezés volt,de látom te csak ezt tudtad kiragadni a szövegemből,ami szomorú. Való igaz,hogy nem én szültem a világot. Okos megállapitás,pirospont jár érte. A hozzászólás többi részét elolvastad? Mert lényegében semmi érdemlegeset nem válaszoltál. És a többségnek annyi a dolga,hogy megadja a lehetőséget egy attrocitásmentes életre a kisebbségnek, (megjegyzem a mi országunkban ez katasztrofális,mert alapvetően konzervativ szellemiségüek vagyunk,a semokrácia hát meg..kérdezd meg Orbán királyt,ő mit gondol róla;)nem azt,hogy mindent gyökerestül felforgassanak miattuk. Miért lenne sértő,hogy csak nő és férfi házasodhat? Hogy nem lehet gyerekük? Akkor sértődjetek meg az anyatermészetre,mert nem lehet gyereketek.

Mellesleg ha hiszed ha nem (egyébként pont leszarom) van meleg munkatársam,semmi gondom nincs vele.

Talán magukba kéne kicsit fordulni a kisebbségieknek is,hogy mivel nehezitik meg SAJÁT MAGUK a beilleszkedésüket.A cigányoktól nyilván nem lehet elvárni,hogy gondolkodjanak,de a homoszexuálisok egy vastag rétegétől sem.

2011. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!