Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberekben miért van ilyen...

Az emberekben miért van ilyen brutális mértékű gyűlölet a melegek ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvasom, hogy sokan egyszerűen kiirtanák a melegeket, vagy jobb esetben elaltatnák őket, mint egy kutyát...

Szerintem ez nagyon brutális. Én eddig a közönyösség teljes erejével szartam le a témát, de komolyan mondom, hogy az interneten olvasható kommentek hatására annyira megsajnáltam őket, hogy egy ideje teljesen melegpárti lettem és szinte minden jogot megadnék nekik. Nem viccelek, tényleg ez az oka. Kezdem megérteni, hogy az amcsik miért találták ki a "BashBack" nevű szervezetet, pedig én mindig elleneztem az erőszakot. De most komolyan, mire jó ez a gyűlölködés ? A cigányellenességet megértem, a politikusellenességet is, de a melegek mit ártottak ennek az országnak ? Ha jól tudom, Magyarországon nincs bársonymaffia, a melegek nem lopnak vagy ilyesmi.

Ha néha beírom, hogy talán nem kellene ilyen drasztikusan nyomni a dolgokat, akkor rögtön zsidó vagyok és b*zi, konzumidióta, "eszdéeszes", libsibibsi, cionista, agymosott- csupa olyan dolog, aminek köze nincs a témához.

Úgy érzem, hogy az egész nincs arányban. Attól, hogy valaki nem azt szereti mint a többiek, talán nem kellene összeverni, megölni meg végképp nem, főleg nem a gyerekeket!

Ez is egy hülyeség, hogy egy csomó ember elvetetné a gyerekét, ha megtudná, hogy meleg lesz... ilyenkor bezzeg jöhet az abortusz.

Tényleg, egyszerűen nem értem.

Amúgy ha a kérdésemből nem derült volna ki, nem vagyok sem zsidó sem meleg, és még az "agymosott" vádat is visszautasítom.


2011. ápr. 9. 02:43
1 2 3
 11/26 TOMAtm ***** válasza:
100%

ez olyan valakit mindig utálni kell dolog.énsem utálom a melegeket,igaz egyet sem ismerek(vagy csak nem tudom hogy meleg),ha nekik ez jó,engem nem zavar.az viszont zavar ha pl a kisgyerekek játszanak egy játszótéren és mondjuk egy melegpár 'melegedik' a közelükben.nemhiszem hogy ezt kéne látniuk,neadjisten kipróbálniuk.de ugyanez a véleményem az alkoholtól tántorgókra és a dohányosokra is,ha gyerekekről van szó.

és hozzátenném hogy ez a magánvéleményem.nem gyűlölöm őket vagy irtanám ki emiatt.egyiket sem.

2011. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, a Meleg Büszkeség Napja és hasonló megmozdulások azok,amik sok embert ellenük fordítottak.Mert ahogy már előttem is írták többen,az,h otthon ki mit csinál,az a magánügye,de mindezt visszataszító módon,szándékosan "polgárpukkasztóan" a többség arcába nyomni nem azt eredményezi,h ezentúl jobban elfogadják őket.Gondolod,ha valaki természetellenesnek tartja a homoszexualitást,és megnéz egy ilyen parádét,ahol pasik bőrtangában,kifestve vonaglanak teherautókon,meg hasonló módon mutatják ki a hovatartozásukat,az az ember azt fogja mondani,h tényleg,ők olyanok mint én,miért utálnám őket?

A házasság másik kérdés,én is úgy gondolom,h a házasság férfi és nő kapcsolata,az egyneműek élhetnek bejegyzett élettársi kapcsolatban.Ez a magánvéleményem,nem utálom a melegeket,csak nem tartom mutogatni való dolognak.Mint ahogy azt sem szeretem,ha heteró párok nyalják egymást az utcán,könyékig egymás ruhájába nyúlva.

2011. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

A felvonulásaik, nyilvános csókolózásaik undorítóak.

Ha csak a négy fal között csinálnák semmi baj nem lenne vele.

2011. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szerintem is a Meleg Büszkeség Napja és hasonló baromságok hangolják ellenük a társadalom jó részét.


Meg az a hatalmas pofátlanság amit mostanában művelnek,hogy az alkotmányból az ő jogaikat miért hagyják ki......


....az ész megáll!!



Képzeljük el hogy a világ csak homoszexuálisokból állna.....


...had ne folytassam.

2011. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy a többség a felvonulást fogja mondani. Ez nem gáz, mert elhiszem, hogy sok embernek nem tetszik. Inkább az "arányokkal" van bajom. A melegfelvonulás 1 nap a 365-ből. Szerintem nem igazságos, hogy egy pár órán át tartó felvonulás miatt gyűlölik őket. Az is nyílt titok, hogy a átlagos melegek nem fognak felvonulni a város közepén. Nem vagyok az a tipikus jogvédő, de ez tényleg általánosítás, hiszen pár száz ember alapján formálnak véleményt az összes melegről.


"Gondolod,ha valaki természetellenesnek tartja a homoszexualitást,és megnéz egy ilyen parádét,ahol pasik bőrtangában,kifestve vonaglanak teherautókon"- na, itt a bökkenő. Ha valaki ezt eleve természetellenesnek tartja, akkor miért nézi meg ? Egyszerűen nem kell a felvonulás közelébe menni, a tévét pedig át kell kapcsolni, ha éppen mutatják. Ez olyan, mintha lenne egy nagyon szar rendező, de sokan mégis megnézik az új filmjét, hogy ismét megállapíthassák, hogy milyen tehetségtelen.

De mondom, nekem nem azokkal van bajom, akik azt mondják, hogy ez az egész a négy fal közé való, mert őket még megértem. Inkább azokkal, akik üdvözlendőnek tartják, hogy bizonyos "félholdas" országokban a tizenéves gyerekeket felakasztják, csak azért, mert melegek, pedig ők tényleg a négy fal között csinálták. Felhozhatnám a már leírt kétszínűséget. Sokan ellenzik az abortuszt, de ha kiderülne, hogy meleg lesz a gyerekből, akkor elvetetnék. Ráadásul úgy beszélnek, mintha minden utcasarkon smároló homokosokba botlanának, ami szerintem nem életszerű. Nem egy ember ilyen, szóval nem pár hülyéről beszélek.

2011. ápr. 9. 12:56
 16/26 KÁELEF ***** válasza:
49%
Az embert a tudata teszi emberré, nem az hogy kihez, mihez vonzódik. Aki ezt nem érti, nem fogja fel, na szerintem ők azok akiket nem lehet embernek tekinteni.
2011. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

tele van a net vérpistikkel azért

akik a neten névtelen bármit mondank, a szemedbe, szemtől-szemben azonban már korántsem olyan biztos

2011. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Inkább azokkal, akik üdvözlendőnek tartják, hogy bizonyos "félholdas" országokban a tizenéves gyerekeket felakasztják, csak azért, mert melegek, pedig ők tényleg a négy fal között csinálták. Felhozhatnám a már leírt kétszínűséget. Sokan ellenzik az abortuszt, de ha kiderülne, hogy meleg lesz a gyerekből, akkor elvetetnék. Ráadásul úgy beszélnek, mintha minden utcasarkon smároló homokosokba botlanának, ami szerintem nem életszerű. Nem egy ember ilyen, szóval nem pár hülyéről beszélek."


nem tudom, te hol olvastál ilyen tömeges véleményt, de itta gyakorikérdésen biztos nem

szal pár hülye van csak, az egész problémát kicsit felnagyítod szerintem

2011. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
és például lényegesen többen zsidóznak, mint b*ziznak
2011. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

09.36 vagyok,az én gondolatomat emelted ki.

Tudomásom szerint,a különféle felvonulások eredetileg azért keletkeztek,h a homoszexuálisok megmutassák egyrészt,h nem szégyellik a hovatartozásukat,másrészt,h mindenki lássa,ők is ugyanolyan emberek mint a többség,nem kell utálni őket.Ergo,ezek a felvonulások eredetileg az előítéletek felszámolására keletkeztek-csak sajnos ma már a visszájára fordult az egész.És lehet,h 365 napból ez csak 1 nap,de ez az egy nap bőven elég arra,h a már meglévő előítéletek bőséges igazolást kapjanak,a még nem létezők pedig kialakuljanak.

Én is ismerek meleg párt,akik csendesen,szépen éldegélnek,sosem jut eszembe,h ők nem csak lakótársak,mert nem dörgölik az orrom alá-viszont mégsem ők jutnak először eszembe,ha a melegekről van szó,hanem a már említett,bőrtangában,fenekében pávatollal vonagló izé egy teherautó platóján.Sikerült beleégetni ezt a képet az agyamba.

2011. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!