Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Viktor tényleg cigány?...

Orbán Viktor tényleg cigány? Eredeti neve Orgován Viktor?

Figyelt kérdés

Ezen vitatkoztunk egy ismerősömmel,mivel azt mondja,hogy "magyarosította" a nevét,eredetileg Orgován Viktor volt.

Ha visszanéznénk a családfáját akkor tényleg cigány felmenőkkel rendelkezne.

Emellett a gyermekeinek is "cigányos" nevei vannak.


Én nem tudom,hogy hívják őket.


2011. máj. 8. 11:28
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
89%

"dehogy cigány, csak a szélsőbalos és szélsőjobbos gyűlölői terjesztik ezt már több mint 10 éve."


Te biztos rózsadombi vagy amerikai vagy, vagy éppen a templomból írod a postot

2011. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
13:54: hogy találtad ki. Pont amerikai vagyok és egy rózsadombi templomból írok. Meg a nagybácsim is amerikai.
2011. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
13:54 amúgy te melyik vagy, a szélsőbal, vagy a szélsőjobb?
2011. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Egyiksem, szociáldemokrata vagyok
2011. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
57%

"Engem nem érdekel a származása, mivel úgyis ki kell végezni, függetlenül attól, hogy cigány, magyar vagy észak-koreai :)"


Ezzel egyetértek.

2011. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
39%

"Egyiksem, szociáldemokrata vagyok"


Ha annak tartod magad, miért háborodtál fel a szélsőbal és a szélsőjobb emlegetésén?

Bár sejtem miért: a mszp-s vagy gyurcsányista vagy, akik szocdemeknek mondják magukat, de valójában a legszélsőségesebb balliberálisok.

Magyarországon jelenleg nincs szociáldemokrata párt, másrészt egy valódi szociáldemokrata nem cigányozná le gyűlölködve Orbánt.

2011. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
A múlt héten még Orsós volt. Eldönthetnétek, hogy mit akartok.
2011. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
53%

"Eldönthetnétek, hogy mit akartok."


Már eldöntöttem: kivégezni.

2011. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Orbán cigány, francia, izraeli, zsidó, amerikai, rózsadombi, kínai, fekete, sárga, habsburg, török, mexikói.
2011. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
58%

"Ha annak tartod magad, miért háborodtál fel a szélsőbal és a szélsőjobb emlegetésén?"


Mert az úgynevezett szélsőbal és szélsőjobb politikai irányvonala még mindig jobban megfelel a magyar nép számára, mint az orbánizmus!


"Bár sejtem miért: a mszp-s vagy gyurcsányista vagy, akik szocdemeknek mondják magukat, de valójában a legszélsőségesebb balliberálisok."


Nem vagyok "MSZP-s gyurcsányista" csak szerintem az MSZP még mindig jobb, mint a Fidesz.


A liberalizmust pedig külön kell választani gazdasági és közéleti liberalizmusra, nem lehet odacsapni valakihez, hogy "balliberális" mert ennek semmi értelme így, főleg, hogyha a bal-jobb oldali spektrumot is beletesszük a mixbe.


Én például közéletileg liberális vagyok mert szerintem legalizálhatnák a melegházasságokat, pár könnyűdrogot, el kéne törölni ezt az orbánista dohányzás-ellenességet és lehetnének Hollandia-szerű prostituálttörvények, azonban gazdaságilag nemigazán vagyok liberális, mert elítélem a vadkapitalizmust és szerintem gazdaságilag inkább valami Kádár-szerű állami protekcionizmus kéne, erős segélyekkel és állami gondoskodással.

2011. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!