Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Viktor tényleg cigány?...

Orbán Viktor tényleg cigány? Eredeti neve Orgován Viktor?

Figyelt kérdés

Ezen vitatkoztunk egy ismerősömmel,mivel azt mondja,hogy "magyarosította" a nevét,eredetileg Orgován Viktor volt.

Ha visszanéznénk a családfáját akkor tényleg cigány felmenőkkel rendelkezne.

Emellett a gyermekeinek is "cigányos" nevei vannak.


Én nem tudom,hogy hívják őket.


2011. máj. 8. 11:28
1 2 3 4 5
 11/43 bumbi02 ***** válasza:
60%
nemtök mind1? nem az alapján kell megítélni hogy cigány-e vagy sem. Amúgy van benne, nézz meg egy 89es fotót róla.
2011. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Én ismerem a lányát, de ő nem néz ki cigánynak.

Egyébként Orsós nevű osztálytársam is volt, szőkék, zöld szemmel. Sőt, még Rezest és Lakatost is ismerek, ők sem cigányok, szóval a név nem minden esetben fedi a származást.

Zimmerman és Langer nevű ismerőseimre is mindenki azt hiszi, hogy zsidók, pedig svábok.

2011. máj. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Na most kiderült, ki a butább, ez cigány vagy egy rasszista fafej, aki egy bibliai nevet lecigányoz. szánalmas az ilyen.. mellesleg örülnél te ha olyan cigány és ronda lennél mint a fia
2011. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
3%
Mindegy, hogy cigány vagy nem, nagyon jól csinálja amit bevállalt. Minden elismerésem az övé, csak azért magyarátok mert irigyek vagytok rá.
2011. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Itt meg a család:

[link]

2011. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

Így talán bejön...


[link] csalad.jpg

2011. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

A sok hugyagyúnak kiemelném az utolsó soromat:


ÉN NEM TUDOM HOGY HÍVJÁK ŐKET.



Emellett ez Magyarország??

Kérdezek valamit és már rasszista vagyok?

2011. máj. 8. 12:59
 18/43 anonim ***** válasza:
37%
dehogy cigány, csak a szélsőbalos és szélsőjobbos gyűlölői terjesztik ezt már több mint 10 éve.
2011. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 bumbi02 ***** válasza:
51%
jesszusom. emellett a gyerekeinek is cigányos nevei vannak, de azt pl nem is tudod hogy hogy hivják őket? gratulálok. Neked meg olyan türkmén neved van. Nemtom hogy hivnak de az biztos h türkménes..
2011. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem érdekel a származása, mivel úgyis ki kell végezni, függetlenül attól, hogy cigány, magyar vagy észak-koreai :)
2011. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!