Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Viktor tényleg cigány?...

Orbán Viktor tényleg cigány? Eredeti neve Orgován Viktor?

Figyelt kérdés

Ezen vitatkoztunk egy ismerősömmel,mivel azt mondja,hogy "magyarosította" a nevét,eredetileg Orgován Viktor volt.

Ha visszanéznénk a családfáját akkor tényleg cigány felmenőkkel rendelkezne.

Emellett a gyermekeinek is "cigányos" nevei vannak.


Én nem tudom,hogy hívják őket.


2011. máj. 8. 11:28
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Valamint én nem egyszerűen szociáldemokrata vagyok, hanem nemzeti szociáldemokrata.
2011. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

"erős segélyekkel és állami gondoskodással."


Pont ez vitte majdnem csődbe az országot.

2011. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Két igány család, az Orsós, és a Serbán család házasodott egymásközött, és ilyenkor a neveket "összefűzik". Ez nem egy "csoda".

A francia miniszterelnök Sárközi Miklós, és nagyon szépem "kezelte" a cigány "kérdést"...

2011. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

"Mizantróp válasza:

Már eldöntöttem: kivégezni."


Nagy szavak ezek egy kislány szájából...

2011. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy ilyen szörnyűséget leirni, kivégzés. Belegondoltatok már hogy ez mit jelen? Áttudjátok ezt érezni? Hogy esne ha a család tagjaitokról nyilatkozna valaki igy. (Ezt nem mindenkinek irtam.)
2011. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 gabor1981 válasza:
Nagymamámmal folytatott beszélgetés során kiderült hogy a Papám aki párt titkár volt személyesen ismerte Orbán Viktor édesapját és egy ülésen amikor felolvasták a megjelentek névsorát bizony csodálkozott az öreg hogy miért lett az Orsósból Orbán.Szóvá is tette egy magánbeszélgetés során Orsós úrnak hogy a származást bizony nem kell szégyelni!
2011. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Nem!!! Az egészet az MSZP találta ki, hogy elrettentse a szavazókat! Baromság!!! Itt olvassátok el a harmadik bekezdést! Attól mert a neve Orsós, attól még nem "cigány", millió Lakatos vezetéknevű embert ismertem aki nem volt az, pedig ez egy jellemző roma vezetéknév... És a kinézete sem olyan!!! Tipikus MSZP-s eszköz a rasszizmus!!! Nem kell mindennek bedőlni!!!!!!
2011. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Bocs lemaradt a link:

[link]

2011. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
Szal.... gyorsan meglattam ....bocs az ekezetekert.az egyesult kiralysagba sajna nincs magyar ekezetes klaviatura.........egyszerubben...anglia..........szal gyorsan is irom. orgovan nev ha esetleg valakit erdekelne de miert pont az orgovan nev....itt a link az eredeterol....szerintem nagyon szep....egyebkent en es a csaladom is orgovanok vagyunk es kek szemu meg zold szemuek es most jon a legerdekesebb resz bar lattam mar barna borut is de mi csodak csodaja feher boruek vagyunk. [link] az egyesult kiralysagba ez mar burkolt rasszizmusnak szamitana.......udv.
2011. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
ja uto irat szarmazas tanra talan a legbuszkebb lehetne ra ha tenyleg orgovan lenne hiszen az egyik legosibb ismert magyar.....varj megegyszer le irom mert fontos....szoval......MAGYAR (esetleg kun vagy hun)csalad nev. bor szin ide vagy oda. egyenesen az arpadokkal jott ide a karpatokba ohhhhh egyenesen hont foglalni. de a tobbi a fenti linken na meg egy kis tortenelem.
2011. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!