Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért találnak ki ennyi...

Miért találnak ki ennyi baromságot Hitlerről?

Figyelt kérdés

Mondták már azt, hogy zsidó volt, azt is, hogy csak egy heréje volt, azt is, hogy homokos volt, többek között a feleségéről azt, hogy transzvesztita, és zsidó volt.

Akkor mind ezt összegezve Hitler egy zsidó, homokos, egyheréjű, aki egy transzvesztita zsidó embert vett feleségül! Ezt vannak emberek akik el is hiszik? A holokauszt témába nem mennék bele, mert arról nincs elég információm, de amennyire tudom, ott is vannak érdekes tények, de ezt inkább hagyjuk... (Ha kérhetném, ne kezdjük el nácizni a kérdezőt, mert Ő ezt semmilyen érvvel nem bizonyította, hogy Ő náci. Köszönöm!)


2011. máj. 16. 20:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

"Apja, Alois Hitler házasságon kívüli gyermekként született és anyjának vezetéknevét (Schicklgruber) viselte egészen 40 éves koráig, 1876-ig, amikor is mostohaapja, Johann Georg Hiedler nevét vette fel. A névváltoztatáskor a Hiedler név betűzését minden valószínűség szerint egy hivatalnok változtatta „Hitler”-re. Adolf Hitlert később többször érte támadás emiatt – politikai ellenfelei azzal vádolták, hogy valójában nem igazi Hitler, hanem Schicklgruber, bár ezt a nevet sohasem viselte, már születésekor Hitlernek anyakönyvezték. A szövetséges propaganda is kihasználta Hitler apjának névváltoztatását, a második világháború alatt Heil Schicklgruber feliratot tartalmazó szórólapokat dobtak a német városokra.


Hitler nem volt biztos apai nagyapjának kilétét illetően, ám minden valószínűség szerint Johann Georg Hiedler vagy annak öccse, Johann Nepomuk Hiedler volt az. Hans Frank, a Harmadik Birodalom főjogásza a nürnbergi per során azt vallotta, hogy Hitler apai nagyapja egy Leopold Frankenberger nevű zsidó férfi, mert Maria Anna Schicklgruber (Hitler apai nagyanyja, 1795-1847) Graz városában ennél a zsidó családnál dolgozott."


Ja itt aztán tényleg alá van támasztva, hogy nem a szövetséges propaganda miatt állították be zsidónak, áááá tényleg nem :D

2011. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
80%

Igazából az ellenség démonizálása a lényeg.


Ha egy antifasisztát megkérdezel arról, hogy Hitler fekalomán volt-e, nagy valószínűséggel azt fogja válaszolni, hogy igen. Talán még azt is hozzáteszi, hogy szerette saját kolbászait felnyomni Himmlernek.


Függetlenül attól, hogy van-e a dolognak realitás alapja, vagy nincs.


Ellenben ha azt kérdeznéd, hogy Hitler szerette-e a gyerekeket, azt mondaná nem, hiszen a Holocaust során mennyi gyerek meghalt. Hitler nem szerethette a gyerekeket, mert az egy pozitív tulajdonság, és az ellenség nem rendelkezhet pozitív vonásokkal.

2011. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Bár inkább tekintsétek semmisnek az előbbi hozzászólásom!

A kérdésben lehet rosszul fogalmaztam, akkor inkább így: Légy szíves győzzetek meg arról, hogy ez mind-mind igaz, és próbáljátok meg bebizonyítani.

Akik eddig ilyeneket írogattak semmilyen bizonyítékot nme mutattak fel. Most itt a lehetőség!

2011. máj. 16. 21:04
 14/35 bumbi02 ***** válasza:
44%

urbanlegend hogy zsidó lett volna..



amúgy meg, amikor ti zsidóztok le valakit, (pl valaki közéleti személyiséget a tvből ) akkor nem kell bizonyitás hogy mégis milyen ágon az.. de itt egyből...

2011. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

" Aki zsidó, az nem kezdi el gyűlölni a saját fajtáját, vagy tájékozatlan volt, amit nehezen hiszek el."


Nézd, én sem igazán szeretem a cigányokat pedig van az őseim közt. Ez most semmit sem bizonyít. Viszont közben én is utánanéztem és legalább annyi cáfoló írást találtam, mint ezt alátámasztót. Tehát már én sem vagyok biztos az állításomban. Aki tud konkrétumot légyszi írja le!

2011. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
56%

"amúgy meg, amikor ti zsidóztok le valakit, (pl valaki közéleti személyiséget a tvből ) akkor nem kell bizonyitás hogy mégis milyen ágon az.. de itt egyből..."


Kit zsidóztam le a közéletből?

2011. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

bumbi02


Lehet, hogy csak nálam van így, de én nem szoktam zsidózni senkit! És azért kérek bizonyítást, mert állítani mindent lehet!

2011. máj. 16. 21:11
 18/35 anonim ***** válasza:
48%

"Ja itt aztán tényleg alá van támasztva, hogy nem a szövetséges propaganda miatt állították be zsidónak, áááá tényleg nem :D"


Az hogy a szövetségesek háborús propagandája Hitlert zsidónak tekinti még nem egyértelmű bizonyíték arra, hogy valójában nem az.

2011. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Ja, és én azért nem érveltem ezen dolgok ellen, hogy pl.: egyheréjű volt, mert akik ezt írogatják azok sem érvelnek semmivel! Akkor én miért érveljek?
2011. máj. 16. 21:17
 20/35 anonim ***** válasza:
73%

Ismerős az a mondás hogy a történelmet a győztesek írják?És mi van ha sokan nem akarják elhinni a kitalált történelmet?Akkor elkezdik olyan emberré tenni a legyőzöttet,mint aki semmilyen pozítv tulajdonsággal nem rendelkezett,sőt még azok előtt is ellenszenvessé próbálják tenni,akiknek tetszene a politikája,pl.

"zsidó volt"=antiszemiták utálják meg

"homár volt"=a rendes erkölcső emberek utálják meg

"félheréjű volt"=hát...ez csak úgy általánosságban járatja le :)

2011. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!