Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért találnak ki ennyi...

Miért találnak ki ennyi baromságot Hitlerről?

Figyelt kérdés

Mondták már azt, hogy zsidó volt, azt is, hogy csak egy heréje volt, azt is, hogy homokos volt, többek között a feleségéről azt, hogy transzvesztita, és zsidó volt.

Akkor mind ezt összegezve Hitler egy zsidó, homokos, egyheréjű, aki egy transzvesztita zsidó embert vett feleségül! Ezt vannak emberek akik el is hiszik? A holokauszt témába nem mennék bele, mert arról nincs elég információm, de amennyire tudom, ott is vannak érdekes tények, de ezt inkább hagyjuk... (Ha kérhetném, ne kezdjük el nácizni a kérdezőt, mert Ő ezt semmilyen érvvel nem bizonyította, hogy Ő náci. Köszönöm!)


2011. máj. 16. 20:32
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
38%
Ja és a saját fajta gyűlöletére meg egy nagyon jó illusztráció maga ez az oldal a gyakorikérdések. Itt aztán minden nap elolvashatod mennyira pesszimisták, búvalb@szottak, rosszmájúak a magyar emberek. És hogy mennyire utálni kell őket mert ők is utálnak mindenkit és mielőbb el kell húzni ebből az országból, mert magyarnak lenni szégyen és ha bizony ők kijutnak le fogják tagadni, hogy magyarok. És ha hiszed ha nem ezt tősgyökeres magyar emberek írják akikről tudjuk (gyakran saját elmondásuk alapján) hogy legalább a nagyszüleikig visszamenőleg az őseik mind itt éltek és magyar származásúak.
2011. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Ja és a saját fajta gyűlöletére meg egy nagyon jó illusztráció maga ez az oldal a gyakorikérdések. Itt aztán minden nap elolvashatod mennyire pesszimisták, búvalb@szottak, rosszmájúak a magyar emberek. És hogy mennyire utálni kell őket mert ők is utálnak mindenkit és mielőbb el kell húzni ebből az országból, mert magyarnak lenni szégyen és ha bizony ők kijutnak le fogják tagadni, hogy magyarok. És ha hiszed ha nem ezt tősgyökeres magyar emberek írják akikről tudjuk (gyakran saját elmondásuk alapján) hogy legalább a nagyszüleikig visszamenőleg az őseik mind itt éltek és magyar származásúak.
2011. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

"Ismerős az a mondás hogy a történelmet a győztesek írják?És mi van ha sokan nem akarják elhinni a kitalált történelmet?Akkor elkezdik olyan emberré tenni a legyőzöttet,mint aki semmilyen pozítv tulajdonsággal nem rendelkezett,sőt még azok előtt is ellenszenvessé próbálják tenni,akiknek tetszene a politikája,pl.

"zsidó volt"=antiszemiták utálják meg

"homár volt"=a rendes erkölcső emberek utálják meg

"félheréjű volt"=hát...ez csak úgy általánosságban járatja le :)"



Elfogadom ezt a verziót is, hiszen mint mondtam legalább annyi a cáfolat mint az alátámasztó írás. Magam sem tudom valójában mi lehet az igazság.

2011. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:47


mert te sok bizonyítékot forgattál a kis kacsóid között ugye cimbi? :DDDDD

2011. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

"mert te sok bizonyítékot forgattál a kis kacsóid között ugye cimbi? :DDDDD"



Nem te vadmarha, hanem én írtam ezt:

"Elfogadom ezt a verziót is, hiszen mint mondtam legalább annyi a cáfolat mint az alátámasztó írás. Magam sem tudom valójában mi lehet az igazság."

2011. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

"Ismerős az a mondás hogy a történelmet a győztesek írják? És mi van ha sokan nem akarják elhinni a kitalált történelmet? Akkor elkezdik olyan emberré tenni a legyőzöttet,mint aki semmilyen pozitív tulajdonsággal nem rendelkezett,sőt még azok előtt is ellenszenvessé próbálják tenni,akiknek tetszene a politikája,pl.

"zsidó volt"=antiszemiták utálják meg

"homár volt"=a rendes erkölcső emberek utálják meg

"félheréjű volt"=hát...ez csak úgy általánosságban járatja le :)"


Köszönöm ezt a választ, azt hiszem számomra ez a válasz a kérdésemre!

2011. máj. 16. 21:46
 27/35 anonim ***** válasza:
69%

Félheréjű volt= Magyarul: töketlen (el is vesztette a háborút!)

:D

2011. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Jó kérdés hogy miért találnak ki ennyi hülyeséget, bár persze lehet van ami igaz belőle, de néha nagyon messzire mennek.


Például itt:


[link]

2011. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező.


Én rendes erkölcsűnek tartom magam és még sincs semmi bajom a melegekkel.

2011. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Egyébként nem kell hozzá kitalálni ilyen dolgokat hogy utálják, van épp elég a számláján. Nagyrészt neki köszönhetjük a II. világháborút plusz ez a félőrült a háború utolsó napjaiban elakart pusztítani mindent Németországban mivel azt mondta ha ő elveszik vesszen a nép is. Még szerencse hogy a tábornokai nem hajtották végre!
2011. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!