Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért találnak ki ennyi...

Miért találnak ki ennyi baromságot Hitlerről?

Figyelt kérdés

Mondták már azt, hogy zsidó volt, azt is, hogy csak egy heréje volt, azt is, hogy homokos volt, többek között a feleségéről azt, hogy transzvesztita, és zsidó volt.

Akkor mind ezt összegezve Hitler egy zsidó, homokos, egyheréjű, aki egy transzvesztita zsidó embert vett feleségül! Ezt vannak emberek akik el is hiszik? A holokauszt témába nem mennék bele, mert arról nincs elég információm, de amennyire tudom, ott is vannak érdekes tények, de ezt inkább hagyjuk... (Ha kérhetném, ne kezdjük el nácizni a kérdezőt, mert Ő ezt semmilyen érvvel nem bizonyította, hogy Ő náci. Köszönöm!)


2011. máj. 16. 20:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
14%

Mert ő a sátán földi megtestesítője, a főgonosz tengelye, a bűvös 6 millió ártatlan zsidó elpusztítója, ő a háborús és emberiségellenes bűnösök atyja, a nácizmus megteremtője:

aki fel merte emelni a szavát a kozmopolitizmus és a liberalizmus ellen

aki az eugenikát merte előnyben részesíteni a liberalista álhumánummal szemben

aki az európai civilizáció fejlődését merte legfontosabbnak ítélni

aki a saját népe érdekeit merte szem előtt tartani bizonyos kozmopolita körök érdekei helyett

és még sorolhatnám


tehát amolyan ügyeletes bűnbak.


De ne aggódj már körvonalazódik az újabb gonosz tengely képe:

A gonosz terrorista arabok ordas Oszamák és Husszeinok próbálják megfélemlítésben tartani szegény zsidókeresztény liberalista népeket akik rettegve emelik fel igazságosztó kezüket hogy megelőző csapásokat mérjenek eme terrorista és emberiségellenes bűncselekményeket elkövető nemzetek lakói ellen.

2011. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Ezen poénkodsz??? Gratulálok...
2011. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Én töri szakon végeztem és érdekes mód sehol nem tanították, hogy zsidó lett volna, vagy egy heréje lett volna, semmi ilyen tudományos-fantasztikus agymenést nem tanítottak Hitlerről.

Bár biztos az én tudásom sekélyes és hiányos egy diplomával a kezemben, és ti messze lepipáltok, mert ugyebár tudjuk, hogy a "Sátán felemelkedése" c. film meg a Wikipédia jóval hitelesebb, mint a primer és szekunder történelmi források.

Ugye?

Pf

2011. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"Miért találnak ki ennyi baromságot Hitlerről?"


Mert nem ő nyerte a háborút.Akik pedig megnyerték azok olyan eszméken alapuló rendszereket hoztak létre(szocializmus,liberális demokrácia)amelyek ellen Hitler nyílt sisakkal kűzdött.Ebből következik hogy a nyerteseknek szinte kötelezően Hitler lett a közös ellenségkép,akit a nagy tömegek előtt "rosszfiúként" kell beállítani,vagy épp le kell járatni valami hazugsággal, amit ha sokszor,sokhelyen mondanak a tömegek fülébe akkor az a tényektől függetlenül beivódik a köztudatba.Így lett Hitlerből b.zi,zsidó,egyheréjű,impotens,elmebeteg...stb.


Persze ezekről a sületlenségekről a 2.vh-val foglalkozó szakavatott történészek mind tudják hogy szimpla propagandahazugságok.Ezért nem is olvashatsz egyetlen hiteles történész által írt könyvben,tanulmányban sem ilyeneket Hitlerről.


Látom ide is feljöttek a félművelt okostónik és elkezdték zsidózni Hitlert.

Ennek az urbanlegendnek az alapja az a kitaláció hogy Hitler nagyanyja szakácsnő volt egy zsidó pénzember Leondingi házánál és ez a zsidó pénzember nevezetesen Frankenberger ejtette teherbe Hitler nagyanyját akitől Hitler apja született.Ebből pedig következik hogy Hitler apai ágról negyedzsidó lett volna.


Sajnos ezt az "urbanlegendet" már tízezerszer megcáfolták a hivatalos történészek.Ugyanis Leondingben a 19.században nem hogy Frankenberger nevű ember,de még zsidók sem éltek.Sőt még a tartományban(Felső-Ausztria)sem éltek zsidók.Felső-Ausztria tartományában 1850 után jelent meg az első zsidó család(Oroszországból menekültek ide),1847-ben Hitler nagyanyja 52 évesen meghalt,fiát pedig 1837-ben szülte.Ebből következik hogy nem lehetett kapcsolata zsidóval,így nem is szülhetett tőle gyereket.

TEHÁT KIZÁRT HOGY HITLER ZSIDÓ LETT VOLNA!


A másik nagy propagandafogás hogy b.zi lett volna.Ezt jól cáfolja Eva Braunnal való kapcsolata és az egyéb nőknek küldött romantikus jellegű levelei.


Egyheréjűségéről sincs semmi bizonyíték.Sem anatómiai látlelet,sem elbeszélés.


20/F

2011. máj. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

ma 23:34


Te írtad le pontosan azt, amire én utaltam, csak nem volt most kedvem kifejteni! Ott a pont!


Semmi tudományos történelmi munkát nem ismer a többség, soha egyetlen szemináriumra be nem ült, soha egyetlen történész munkáját nem olvasta, csak jár a szája!


Nézi a hülye filmeket, olvassa az 500 ft-os ponyva könyveket, és azt hiszi, hogy ő már mindent tud a történelemről!

És még a pofája is mérhetetlenül nagy lesz.


Jó lenne ha észbekapnának a laikusok, és nem kurt rieder szintű ponyvák alapján írogatnák a hülyeségeiket!


(23:34-es előtt válaszoló voltam).

2011. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!