Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az önfenntartó életmódnak van...

Az önfenntartó életmódnak van ma jogosultsága Magyarországon? A kormányzat inkább pozitívan, negatívan vagy semlegesen áll a témához?

Figyelt kérdés
Mostanában sok riportban láttam ezzel a témával kapcsolatban. Volt olyan aki nagyon szépen kezelt egy közművek nélküli tanyát és bemutattak olyat is akinek a gyermekét is elvették, mert nagyon rosszak voltak a körülmények. Úgy látom nem mindenki alkalmas erre, viszont valakit kifejezetten kreatívvá tesz a rezsiktől, adóktól való felszabadulás. Nincs ezzel kapcsolatban saját célom, mert én már nehezen tudnám az egzisztenciát feladni, viszont támogatni tudnám, ha a lakosság egy része visszatérne a fölműveléshez, állattartáshoz, mivel láthatóan életek szállnak el a panelek x-edik emeletén)
2011. júl. 1. 15:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Nekem az nem tetszik, hogy milliárdokat küldünk ki az oroszoknak a földgázra és még mindig földgázvezetékek építését támogatja a kormány."


Főleg akkor nem fog tetszeni, ha építenek még néhány vezetéket, csak épp nem jön majd belőle semmi. Böszmeség. Persze ma is elég gáz, hogy infúzión (vezetéken) kapjuk a gázt, ez felér egy újabb orosz megszállással. Tegnap a tankok, ma a vezetékek.

2011. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Nem igaz, hogy Magyarországon , a két nagy folyón a Dunakanyaron kívül nem lehetne vízi erőművet építeni."


Erről sajnos könnyen el tudom képzelni, hogy nem egy járható út. A folyóink esése nagyon kicsi az ország területén. De ezzel még nem merült ki a megújulók sora. Szeged környékén lehetne létesíteni naperőműveket, a Kis-Alföldön szélfarmokat, Paks élettartamát meghosszabbítani (bár az eléggé aggaszt, hogy sikerült pár évtizede Magyarország egyetlen jelentős törésvonalára, földrengésveszélyes területére építeni), és lehetne ontani az állami támogatásokat dögivel, hogy a háztartások s be tudjanak vásárolni.

2011. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!