Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vicces szótár. Érdemes lenne...

Vicces szótár. Érdemes lenne folytatni. Tudtok még ilyeneket írni?

Figyelt kérdés

Szerintetek is vicces? Én jókat nevettem rajta. Szerintem folytassuk, írjunk még a szótárhoz új kifejezéseket.



[link]


2011. júl. 9. 14:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az a vicces, hogy aki ezt írta és akinek ez tetszik, ugyanolyan előítéles, mint azok, akikről poénkodni próbál. Csak nem a zsidókkal, hanem a "turbómagyarokkal" szemben. És még észre sem veszi, hanem közzé teszi, gratulálok!
2011. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%
Brutális a szótár, de mégis szomorú, mert valóban sokan vannak, akik így gondolkodnak. A felületes ember azt hinné, hogy a jobb szélső oszlopban leírt személyek elmekórtani esetek, de az Interneten böngészve hamar kiderül, hogy itt járnak köztünk...
2011. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"templomba, sámánhoz és fővárosi törzsi gyűllésekre egyaránt böcsülettel eljár" XDDD

főváris törzi gyűlésekre:D ez jó volt! :D

2011. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Hát igen. Lehet előítéletes vagyok, de ami igaz, az igaz.


A turbómagyarok, például egyszerre keresztények, meg ős-hitűek. Érdekes, de mindig így keresztény értékrend, úgy keresztény értékrend, aztán egy huszárvágással ősi hit, így meg úgy, meg hátrafelé nyilazás. Aztán persze jön a gyűlölködés.


Érdekes, mert a gyűlölet nem fér össze a kereszténységgel, valamit az ősi pogány hit iránti rajongás sem fér össze a kereszténységgel.


Ja, de tudom Jézus is párthus magyar hercegnő volt...tudom tudom.


Vagy a jog. Egy turbómagyar úgy gondolkodik, hogy neki joga van tünteti, a várost szétverni, de másnak nincs joga tüntetni!

Például , Gyurcsány miatt autókat felgyújtani jogos. Melegeknek felvonulni jogtalan.

2011. júl. 10. 17:51
 15/20 A kérdező kommentje:
Mármint ,, Ja, de tudom Jézus ANYJA is párthus magyar hercegnő volt...tudom tudom. "
2011. júl. 10. 17:51
 16/20 anonim ***** válasza:
Te tényleg beteg vagy. Egyikünk se mondta hogy Jézus magyar volt, se azt hogy keresztény vagy ősi hitűek lennénk.
2011. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hagyd, magyarfóbiás...
2011. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2011. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
40%
Ez jó... XD, de vannak szíriuszi magyarok is, akik szintén megkapják majd a szavazati jogot. Gondolom.
2011. júl. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A homoszexuális felvonulás pedig jogosnak jogos ugyan, mégis felesleges, értelmetlen, és ízléstelen.
2011. júl. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!