Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen milyen lesz az...

Tulajdonképpen milyen lesz az új világrend?

Figyelt kérdés

Annyit hallani ezt a kifejezést, mégis milyen lesz? Amit így a konteókból lehet hallani, hogy világkormányt csinálnak, eltörlik a vallást és a magántulajdont az nekem jól hangzik, tetszik. Persze nem hiszem el, mert túl sok helyen mond ellent önmagának a sztori, de azért szép is lenne. Azt sem értem, hogy egyesek a Bilderberg-csoportot is belekeverik meg a Rothschildokat is. De ha a magántulajdont el akarják törölni, akkor a Föld leggazdagabb, legkizsákmányolóbb emberei, akiket csak a pénz érdekel, hogy vehetnek részt a magántulajdon eltörlésében? Főleg hogy vehet benne részt a Rockeffeler család, az öreg - mármint a Standard Oil alapítója - iszonyat vallásos keresztény volt, hogy vehetne részt a vallás eltörlésében?

Szóval ki tudja milyen lesz az új világrend?

Ja nem akarok vitát, kultúrált hozzászólásokat, ha lehet! Még valamit! Nem provokációnak szántam, mindkét oldalt meghalgatom, pro és kontra. De inkább arra lennék kiváncsi, hogy aki elhiszi az mit tud róla, hogy milyen lesz. Kösz.


2011. júl. 31. 16:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Miből? Az, hogy működik, csak annyit jelent, hogy a tudomány jelenlegi fejlettségi szintje lehetővé tenné magát a technológiát. Vagyis nem tartalmaz olyan elemet, amit még nem találtak fel.
2011. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:01


Azért írtam, hogy ha van működő prototípusod, akkor tudsz hozzá befektetőt találni. Vagy kérhetsz banktól is kölcsönt - jó üzleti terv kötelező. Külföldön biztos találnál hitelezőt, de mondom prototípus és üzleti terv kötelező.

2011. júl. 31. 17:13
 13/21 anonim ***** válasza:
Remélem azért a beleket meg hasonló dolgokat te legalább kihagynál:D
2011. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Semmilyen. Nem lesz semmiféle új világrend. Ez csak amolyan összeesküvés elmélet, de semmi alapja.


Persze aki hisz benne, azt úgy se győzi meg semmi, és várja várja azt a nagy fene új világrendet. Várjátok ha akarjátok.

2011. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Remélem,hogy a Földön egy Egyesült Emberi Királyság lesz,ahol minden ember egyenlő,nem a pénz uralkodik és szigorúan büntetik a bűncselekményeket.
2011. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:41


A minden ember egyenlő ötlet nekem is tetszik, csak sokan kiforgatják úgy, hogy nekem is mindent szabad.:S

2011. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Most is mindenki egyenlő, csak vannak egyenlőbbek.
2011. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Egyesült Emberi Királyság lesz,ahol minden ember egyenlő"


mindenki egyenlő egy királyságban? na ne röhögtess

2011. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Utolsó,mindenhova kell egy vezér.Akkor legyen Egyesült Emberi Föderáció.Így már jobb?
2011. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az egyesült szó, őrzi a múltat....

Az lenne természetes, ha mindenki intelligens lenne, vagy erős vagy mindkettő. A lényeg, hogy nem hőbörögne és tudna együtt dolgozni a másikkal. Igen, lehet mondani, hogy ennyi ember nem tud összedolgozni. Be kell látnunk sajnos, hogy túl sokan vagyunk. Ez a rendszer már nem állhat fent, mert háborúra fog vezetni.

2011. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!