Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen milyen lesz az...

Tulajdonképpen milyen lesz az új világrend?

Figyelt kérdés

Annyit hallani ezt a kifejezést, mégis milyen lesz? Amit így a konteókból lehet hallani, hogy világkormányt csinálnak, eltörlik a vallást és a magántulajdont az nekem jól hangzik, tetszik. Persze nem hiszem el, mert túl sok helyen mond ellent önmagának a sztori, de azért szép is lenne. Azt sem értem, hogy egyesek a Bilderberg-csoportot is belekeverik meg a Rothschildokat is. De ha a magántulajdont el akarják törölni, akkor a Föld leggazdagabb, legkizsákmányolóbb emberei, akiket csak a pénz érdekel, hogy vehetnek részt a magántulajdon eltörlésében? Főleg hogy vehet benne részt a Rockeffeler család, az öreg - mármint a Standard Oil alapítója - iszonyat vallásos keresztény volt, hogy vehetne részt a vallás eltörlésében?

Szóval ki tudja milyen lesz az új világrend?

Ja nem akarok vitát, kultúrált hozzászólásokat, ha lehet! Még valamit! Nem provokációnak szántam, mindkét oldalt meghalgatom, pro és kontra. De inkább arra lennék kiváncsi, hogy aki elhiszi az mit tud róla, hogy milyen lesz. Kösz.


2011. júl. 31. 16:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
az új világrend kiépítése lassú folyamat. a technológia fejődése miatt azonban elkerülhetetlen a diktatúra ,ahol nincsenek határok ,vallás ,nacionalizmus. lesz helyette olyan rendfenntartó erő ,amely könnyedén elintézi az életszínvnalukkal vagy a rendszerrel elégedetlenkedőket.
2012. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!