Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a sorozatos...

Mi a véleményed a sorozatos magyarellenes támadásokról?

Figyelt kérdés

Főleg a Vajdaságra gondolok.

pl:

[link]


2011. márc. 12. 20:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%

Ugyanaz, ami a cigánybűnözésről. Magyar egy könnyű préda

és a felelőség nulla.

2011. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
24%
Nálunk meg "nem feledjük olaszliszkát"-ot fújtak a mellettünk lévő házra, amiben egy cogány él. Egyszer meg megverték a háza előtt én vittem be a kórházba. 1:1 ennyi, oda kell a bűnözőknek csapni, mindegy, hogy cigány, nem cigány, és akkor rend lenne. Nem azzal van a gond, hogy a cigányok nem akarnak beilleszkedni, hanem azzal, hogy nincsenek rá "kényszerítve" pl. börtönnel.
2011. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
Érdemes elolvasni egy Temerini kommentelő válaszait: " Nem kell ide magyartól magyarok ellen irányuló falfirka (igen mert azt váltja ki szerb oldalról), és más butaság (HVIM szervezkedések), annélkül is megvan a baj. Ezek csak generálják egymást."
2011. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Cincognak az egerek. Reméljük nem sokáig.
2011. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
A Vajdaságban sem az őshonos szerbekkel van a baj. Azok megtanultak egy soknemzetiségű közegben normálisan együtt élni más népekkel. A problémát a Koszovóból, Boszniából, Krajinából beáramlott/beáramló szerbek okozzák, akikből mindenfajta tolerancia hiányzik, és egyszerűen hódítóként viselkednek a Vajdaságban.
2011. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

ma 21:29


Ez csak legenda. Olyan hogy őshonos szerb a Délvidéken nincs. De ha ezt vesszük akkor is 1849-ben is az általad őshonosnak mondott szerbek gyilkoltak.

2011. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen ellenük vagyok.


Azért tart itt a nemzetünk, mert amikor egy magyart megvernek, akkor a magyarok fele elkezd ködösíteni, hogy "...ugyan már, ne haragudjunk, szeressük őket..." "...és ha gyilkolnak minket, akkor mivan? Mással is megteszik a gonosz magyarok!" stb.


Amíg mi úgy viselkedünk, hogy mindenért saját magunkban keressük a híbát és mindenáron azt próbáljuk bebizonyítani, hogy a saját nemzetünk a bűnös, miközben más népek karöltve gyilkolnak minket a legnagyobb egyetértésben a közülük valókkal és ezt még természetesnek is veszik, hogy összefognak ellenünk, akkor mégis mi jóra számítsunk?


Fel kell venni a kesztyűt és férfi módjára helytállni a csatamezőn! Mindegy, hogy cigány, szlovák, szerb, román öli a magyart, akkor is a magyarral kell lennünk, őt kell védenünk, mert különben keserves vég vár a fajtánkra, ha még mi is magunk ellen vagyunk...

2011. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"Olyan hogy őshonos szerb a Délvidéken nincs. "


Igazad van, pontatlanul fogalmaztam. De a balhé MA akkor is az utóbbi évtizedekben beáramlott szerbekkel van, nem pedig azokkal, akiknek a felmenői évszázadok óta a Vajdaság területén élnek. Vannak vajdasági barátaim, tudom, mi a helyzet.

2011. márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ezeket a tetű szerbeket mindig is segítettük, akkor kellett volna leszámolni velük, amikor még volt rá lehetőség! Hagyni kellett volna, hogy a törökök nyírják ki őket!
2011. márc. 13. 09:51
 10/25 anonim ***** válasza:
62%
Az a véleményem, hogy a nacionalizmus áldozatai. Ha nem létezne nacionalizmus, akkor még az ún. Nagy-Magyarország is egyben lenne, igaz föderális formában. Hiába mondják egyesek, hogy a nacionalizmus nem arról szól, eleve a nemzetiségen alapuló eszme véleményem szerint magában kódolja a feszültséget. Sokan kitalálnak mindenféle konteókat, szerintem a nacionalizmust kár, hogy kihagyták a sorból. Ha nem lenne nacionalizmus, akkor már egy Európai Egyesült Államokban élnénk és se az USA, se az Orosz Föderáció, se Kína nem szórakozna velünk.
2011. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!