Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki beismeri,...

Van itt olyan, aki beismeri, hogy zsidó, cionista, náci, rasszista antiszemita, cigány?

Figyelt kérdés

ezek közül valamelyik

Mert ugye egymásra ilyeneket mondotok, de ténylegesen van olyan aki beismeri, vagy akiről bizonyítani tudjátok? Ha nem akkor meg ne legyetek ennyire gyűlölködőek, ez mindenkire vonatkozik legyen bármilyen politikai nézete, bőrszine, vallása.


2011. szept. 18. 19:10
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Én rasszista vagyok és színtévesztő :( És most gyűjtök a szemműtétre...
2011. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
39%
Én felvállalom, hogy ezeket nem vállalom fel.
2011. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
68%
Minden népet, nemzetet szeretek, kivéve a cigányokat. Igen, szeretem a szlovákokat, románokat is, angolt, franciát, négert, arabot, kínait, mindent. Rasszista vagyok, ha csak a cigányokat gyűlölöm?
2011. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim válasza:
78%
En rasszista vagyok, bar a hallgatos fajtabol. utalom a feketeket, minden hulye, civilizalatlan majom, de ezt nem lehet hangosan kimondani Londonban ahol elek. Meg is lincselnenek a debella feka nok.
2011. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:
27%
én zsidó náci vagyok.
2011. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 Tetszik a ***** válasza:
73%

Hát ha beismerném, hogy zsidó, cionista, náci, rasszista antiszemita, cigány lennék, akkor...

Na jó beismerem, mennyi százalékot kapok ezért?

2011. szept. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
27%
Én beismerem, hogy szívből gyűlölöm a románokat, cigányokat, szerbeket, ukránokat, zsidókat, oroszokat, osztrákokat, tótokat. Ja, majdnem kifelejtettem a cigányokat. Felőlem megdögölhetnének mind. És most köpjetek le jól.
2011. szept. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
33%
Fajra, nemre, vallásra, politikai hovatartozásra függetlenül gyűlölöm az emberiség 99,99%-át.
2011. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
37%
Én beismerem, hogy magyar vagyok, nemzeti radikális. De a szó szoros értelmében a felsoroltak közül egyiknek sem vallom magam.
2011. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
54%

Én hungarista vagyok és, hogyha a médiát vesszük alapul, akkor rasszista, mert ki merem mondani az igazságot, amit sokan nem tudnak! Fajilag soha senkivel nincsen bajom, nekem azzal a réteggel van bajom, amelyiknek magas a beosztása és sokat keresnek a semmiért, miközben mindent tönkretesznek!

Amúgy nem szeretem az embereket, mert önmagukat pusztítják és a felsoroltak közül mindegyik jelenvan és ide-oda rángatják az egyszerű embereket a TV segítségével és a bolondító beszédekkel. Úgy látom az emberek nem képesek békében élni egymással!

2011. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!