Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan (főleg...

Miért gondolják sokan (főleg jobboldalon), hogy mi magyarok különben vagyunk a szlovákoknál, románoknál?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan közép-európai népek vagyunk szerintem, a Kárpát-medence pedig a közös hazánk.


Ti hogyan gondoljátok?


2011. okt. 8. 12:55
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
63%

13:22-es

kértem is elnézést értelmiségiektől, és viszonozták is (Slotáért, Hedvigért, a bárányokért)

fura hogy bizonyos körökben nem is értjük miről megy a vita.. nagy a szátok de egyikőtök sem dumált még egy jót szlovákokkal, egyikőtök sem nyaralt vígan a Tátrában, futkosott gond nélkül ittasan Pozsonyban a Petrzalkán (ami Pozsony állítólag legveszélyesebb környéke)

2011. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Mármint neked miért is kell elnézést kérned szlovákoktól? Itt elvesztettem a fonalat... A többiről meg honnan tudod, hogy nem?
2011. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
53%

azokért, akik átjöttek a határon csak hogy balhézzanak, azokért, akik leordítják egy szlovák fejét, hogy mért nem tud magyarul a Tátrában (esküszöm így volt) és a többi.

kellemetlenül érint ez az egész, ahogy a legtöbb szlovákot is a sajátjaik. az ilyen emberek szítják az ellentéteket, nem más.

ha jártál ezeken a helyeken és nem kerested szándékosan a bajt, nem is köthettek beléd, ennélfogva minden pletyka, hogy összevernek és leköpködnek ha megszólalsz magyarul, hazugság. persze kifoghatsz pont pár barmot, de az 1 rita 2 magyarok között ugyanígy vannak ilyen emberek 3 Hedvig óta én ilyenről nem is hallottam ( persze volt példa verekedésre, de akkor egy egyik felet sem kellett félteni)

ennyi.

2011. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
51%
*ritka
2011. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
45%

13:49

"Mármint neked miért is kell elnézést kérned szlovákoktól?"


A mi "Mindent vissza!" jelszavakat ordítozó, Nagy-Magyarország pólós, matricás agyatlanjaink miatt tényleg nem ártana elnézést kérni a normális szlovákoktól.

Az 1867-1918 közötti nemzetiségi politikánk szintén nem válik a dicsőségünkre.

2011. okt. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
78%
De ha elviszik a bringádat, akkor kérj is bocsánatot a tettestől, nehogy megsértsd. De ha már itt tartunk, miért nem adjuk oda nekik egész Magyarország területét? A sértődést elkerülendő. Hiszen az megilleti őket, csak mert.
2011. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
85%

"Miért gondolják sokan (főleg jobboldalon), hogy mi magyarok különben vagyunk a szlovákoknál, románoknál?"


Azért mert mi magyarok vagyunk, ők meg szlovákok és kész. Ennyi erővel azt is megkérdezhetném, hogy te édesanyádat miért tartod különb embernek a szomszédodnál, amikor mindketten ugyanolyan egyenlő emberek és semmi különbség nincs köztük.

2011. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
61%

"Mondja ezt egy zsidó"


Én inkább azt kérdezném, hogy miért nem tudnak a jobboldaliak zsidózás nélkül válaszolni...

2011. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
51%

"A szlovákok egy emberként utálják a magyarokat."


igen annyira, hogy összeházasodnak velük...


Ha nem vetted volna észre, ott is, mint itt is a politika generálja a feszültségeket főleg,.

Nem állítom, hogy nincsenek magyarellenes idióta szlovákok, de azért a legtöbb szlovák nem ilyen.

2011. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
39%
Hát igen, nálunk a nacionalizmus mindig átmegy sovinizmusba.
2011. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!