Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mióta hanyatlik Magyarország?...

Mióta hanyatlik Magyarország? Mikor volt a legjobb helyzet Magyarországon és a politikusok mióta ennyire szemetek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 13:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%
Unom ezt "a politikusok szemetek" dumát.Nem szemetek,hanem zsidók.ÉS szabadkőművesek.Legalábbis itthon,meg úgy a világ elég nagy részén.
2013. nov. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó! Minden politikus zsidó meg szabadkőműves. Ennek aztán nagyon sok értelme van. Még ha lenne is, akkor is olyan szinten általánosít, hogy azért veszti el az értelmét.


Aki pedig Hitler-szerű vezetőt akar, annak meg üzenem, hogy mielőtt akármilyen nagy tervei vannak az országgal, legalább tanuljon meg magyarul írni, mert érdekes módon az ilyen nagy vehemensen magyarázó emberek tudnak a legkevésbé helyesen írni. Ami szerintem fontos, főleg, ha éppen egy kultúrát akar megvédeni, akkor legalább ismerje azt valamilyen szinten.


Hogy a kérdésre is reagáljak: Összességében ezek a kérdések is túl általánosak. A magyar történelemben is voltak csúcsok és hullámvölgyek. Nem tudnám megmondani, hogy mikor volt a legjobb, mert általában az emberben azok az időpontok raganak meg leginkább, amikor háború vagy válság volt a történelemben. Arról ritkán tanulunk, hogy egy időszakban nem történt semmi érdemleges, de az emberek jól éltek. Szóval valószínűleg a háború- és válságmentes évek között kell keresgélni.


A politikusok között pedig mindig volt szemét ember. Ritkán előfordult, hogy volt valami nagy politikus, aki véletlenül nem csak a saját érdekeit nézte, de mindig sok volt, aki inkább azt. Én politizáltam egy ideig, de felfordult a gyomrom elég hamar, mert a fontos szólamokon kívül egymás fúrásáról, illetve a minél kevesebb munkával minél több pénz szerzéséről szól a dolog. Nem véletlen, hogy a nagy szakemberek többsége érthető okokból nem ül benne egy pártban sem.

2013. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Előzővel nagyjából egyetértek, és de hozzátenném:


amíg a társadalomban az "átlagember" úgy áll hozzá, hogy "politikafúúj" "szemétpolitikusok" és így az egész közhangulat nem bátorítja a tehetséges, idealista fiatalokat, hogy ilyen pályában akár gondolkodni is merjenek addig persze marad egy bizonyos politikusi réteg.


Hasonlóan ahhoz, amíg az általános vélemény (sok közegben), olyanokkal írható le, hogy

"minek csináljak akármit/informálódjak/diskuráljak/menjek el választani/tüntessek/stb. úgysem változik meg soha semmi!",

addig ugye a nem is alakulhat ki az a "öntudatos honpolgár" kultúra, ahol pl. politikusoknak különösebben tartaniuk kéne az elszámoltatástól, és vagy komolyabb érvekkel nyerhetnének választásokat "tőlemtöbbetkapsz" demagógia helyett.


Persze ezek veszélyesen liberális eszmék a hanyatló nyugatról... (akik amúgy EUrópából a kormányköltségvetésünk úgy 10%-át utalják nekünk)


Amúgy én most ismertem meg egy politikust személyesen (csak I kerületi polgármester-jelölt, de nem igazi eséllyel, PM) akit tök jófejnek tudok.

2014. okt. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mohács óta hanyatlik, Nagy Lajos korában szerintem...

Azt meg ki tudja, ha bele gondolunk István is egy szar alak volt (bocsánat) mivel a németek seggét nyalta, hogy ő legyen az úr.

2015. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!